Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan diétázzanak a kutyáim?...

Hogyan diétázzanak a kutyáim? FONTOS!

Figyelt kérdés
Van nekem 1 fekete és 1 bézs mopszom,az orvos azt mondta le kell fogyniuk.8 kg helyett 11-12 kg-ot nyomnak.Mivel hogy lapos az orruk hamar kifulladnak.Hogyan mozgassam meg őket hogy birják is?A kutyatápot nem szeretik.Ha főtt csirkével etetem őket zöldséggel,rizzsel keverve az úgy jó?
2010. okt. 26. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vidd el napjába 2x stálni: kora reggel,és este.Nem szeretik a kutyatápot...hmmm próbálj ki egy másikat,tedd le elé,ha nem eszi meg,ne adj neki mást,ha nagyon éhes megeszi.
2010. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
royal canin mini light. ha nagyon kövérek tuti h meg fogják enni és még fogynak is tőle :)
2010. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont a kutyatáppal kezdj akkor. Ez még jó is, hogy nem szeretik. Ha éhesek lesznek megeszik. Max. 2-3 nap.

Főtt rizs, csirke párosítás tökjó, csak nem fogyókúrának:)


Mozgás terén sztem inkább többször és keveset.

2010. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Séta: naponta többször kevesebbet, fokozatosan növelve az időt és a távot. Séta közben meg is lehet pihenni.

Jó minőségű száraztáp, simából az előírt adagnál kevesebbet, diétásból lehet eleinte rendes adagot.

Lerakod elé, ha nem kell neki, elveszed. Másnap újból.

Ha éhes lesz, megeszi. Mást ne adj nekik napközben. Ilyen egyszerű.

2010. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hell-ikon ***** válasza:

Ha jól rémlik(?) akkor talán a dog chownak van, diétás tápja elhízott kutyák számára...

(Bár nem vagyok benne biztos, de mintha láttam volna valahol. Nekünk nincs szükségünk rá, így aztán nem is néztem meg komolyabban)

2010. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Royal Canin mini light.

Vagy állatorvostól is kérhetsz állatorvosi tápot, az mondjuk lehet, h kicsit drágább.

Vagy amit még hallottam, h a Trovet Light tápja nagyon jó.

Ha éhes lesz úgyis meg fogja enni.

2010. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2011. márc. 31. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!