Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veled alszik a kutyád vagy...

Veled alszik a kutyád vagy van külön helye?

Figyelt kérdés
Egy ágyban alszol a kutyáddal? Mit gondolsz az egy ágyban alvásról?
2010. okt. 27. 21:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%
Ágyba nem jöhet fel!!!Hiába végzi el a dolgát a segge körül akkor is számos baktérum stb tanyázik..és nem törölgetjük a fenekét és nem mossuk le..tehát olyan mintha te szaros seggel feküdnél be a párod mellé minden este..lehet nem lenne látható nyoma de a baktériumok csak úgy úsznának az ágyadban..
2010. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Mi a cicákkal vagyunk így .

A kutya is bejöhet...

A keverékem mindig az ágy mellett, a Border Colliem az ágyon.:)

2010. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

21:25

A keverék mindig ott szeret aludni, nem tudom miért.

Szeret feljönni az ágyba, de ott aludni azt nem.

A borderem már más tészta :)

A cicák pedig megint mások.. Mindegyiknek megvan a helye(:

2010. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21:25 lehet úgy van, de még nem hallottam olyanról aki az ágyban hemzsegő baciktól halt volna meg.
2010. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én egy ágyban alszom a németjuhászommal :)

Imádjuk egymást, és ez azért is van mert együtt kelünk és fekszünk.

Semmi pénzért nem raknám ki az udvarra, és ő nem egy ilyen őrült, mielőtt ezzel jönnétek, mivel van munkavizsgája is.

2010. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

De jó, nem is tudtam hogy attól lesz jó a kapcsolat mert együtt alszanak... Lehet nem halt meg senki tőle, de akkor sem guszta dolog, nem beszélve a szájáról amivel nyalja a hátsóját és egyéb dolgokat is néha... Nem undorodom a kutyámtól, ő a mindenem, de ez tény. A nevelési dolgokról nem is beszélve... Jó most lehet jönni azzal hogy hát őőő nekem tökéletes a kapcsolatom vele és tisztel pedig velem alszik, csakhogy a következő kutyája meg lehet a saját ágyáról fogja lemarni, szóval csak szerencséje volt, egy kutya nem minden. Mert ha annyira profi kutyás lenne hogy így is fent tudná tartani a viszonyt akkor megértené hogy nem tragédia hogy a kutya külön alszik!

Szóval az én kutyáimnak külön ágya van, ez alap.

2010. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk három kutya van a szobában, de egyik se aludhat az én ágyamba. Ha az egyiket ráengedném akkor a másik kettő is akarna jönni de annyian nem férnénk el. Amúgy meg mindenkinek saját szivacsa van ( nekem is összecsukható a szivacsom ) és nem nagyon akar senki se osztozni a sajátján. A másik ok meg a bacik és a kosz amit felvihet az ágyba. De el nem tudnék aludni ha nem hallanám a nagyok horkolását. ( még a szomszéd szobában is hallják ) :-D
2010. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Van neki helye az előszobában, ott alszik. Cica más tészta, neki mindent szabad :)


Egyébként is nyugodtabb vagyok, ha az ajtóban vigyáz a házra, meg nevelési szempontból is jobb így.

2010. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Fura is volna, ha a kis egyszemélyes kanapémon elférne mellettem a hatalmas labrador keverékem! Jó helye van, a kazánban alszik, szivacs matracon, a vizesvödre mellett, nem fázik, és csak este megy be oda. Egyébként fel-alá járkál, vakkangat, őrzi a házat. Megszokta ezt, ideges is, ha nem hagyom dolgozni. Szívesen van velem, a legszívesebben a küszöbön hever, vagy a kertben a fa alatt, ahonnan engem is tökéletesen lát, az udvart is őrizheti, és a kerítésen túl zajló életet is figyelemmel kísérheti. Jó kutya nagyon, ragaszkodó és okos.
2010. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Van külön helyük. Nincs ágyba mászás.
2010. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!