Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veled alszik a kutyád vagy...

Veled alszik a kutyád vagy van külön helye?

Figyelt kérdés
Egy ágyban alszol a kutyáddal? Mit gondolsz az egy ágyban alvásról?
2010. okt. 27. 21:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem mehet az ágyba, de a kanapéra és a fotelba sem. Rendkívül egészségtelennek tartom. Igazamat bizonyítja, hogy van olyan ismerősöm, aki fertőzést kapott a kutyáktól, akikkel terhesen is egy ágyban aludt, így elveszítette a kisbabáját.
2010. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően kinti kutya, de ha néha bent alszik, vagy üdülni vagyunk (olyankor mindig velünk alszik) akkor sem megy fel az ágyra. Szerencsére tisztel annyira, hogy meg sem próbálja, pedig nagyon domináns kutya. Ha mégis előfordulna, úgy vágnám ki az ágyból a 60 kilójával együtt, hogy azt nem tenné zsebre! De ha nem törődnék a kettőnk közti távolság fenntartásával, akkor sem szeretnék reggelente egy szemeteslapátnyi homokot kitakarítani az ágyamból. Egy-egy vizes-sáros séta után ugyanis reggelre kb. ennyi kosz hullik ki belőle, mikor megszárad. Nem is beszélve a vedléskor keletkező, nagypárnába elegendő mennyiségű szőrről.
2010. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
92%

Külön alvóhelye van.Egyszer velem aludt,de amikor leraktam hisztizett.Azóta megtanulta,hol a helye és nincs apelláta:)

Amúgy nem tartom jó ötletnek ha egy állat egy ágyban alszik az emberrel(nemcsak a betegségek miatt),mégha egészséges is,nem odavaló!

2010. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
92%

Van saját fekhelye,én se fekszem oda,ő se az én ágyamban.

Akármilyen tisztán is van tartva,mégiscsak kutya. Lent sétál,összeszed minden port,koszt,azt ne hordja fel az ágyba. Ráadásul nem akarok kutyaszagú ágyneműben aludni.

2010. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
omg ti a kutyátokat tömitek?
2010. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer aludtam a kutyával a kertben amikor anyám kizárt a lakásból :/:/ Amúgy külön.


17/F

2010. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!