Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt olyanok, akik az...

Vannak itt olyanok, akik az Illatos útról hoztak ki kutyát?

Figyelt kérdés

Milyen állapotban vittétek haza a kiválasztott kutyust?

Van képetek róla: ilyen volt és ilyen lett.


Valahol olvastam,hogy tavaly,az összes kennel kapott gumiszőnyeget. Hát én nem láttam. Főleg ilyenkor télen nagyon kéne a kutyáknak.


2010. nov. 1. 08:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A fene!

Megpróbálom másképp.

Amikor a gondozó ki akarta hozni a keneljéből alig tudta a hurkot rárakni a nyakára. Mindig elugrott annyira féltette a fejét.

Most már azt se bánja, ha a haltit ráteszem, csak menjünk sétálni.


Az Illatoson:

[link]


Ilyen volt amikor kihoztuk:

[link]


Bolhás is volt:

[link]


Most ilyen:

[link]

[link]


Nem tanult meg pisilni:

[link]

2010. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én írtam a kiskutyáról,a parkból,akinek sikerült most összeszednie egy fülgyulladást :-(...Két kolegám is hozott ki az Illatos útról kutyát.Sajnos az egyik tovább adta az anyjának,mert szétszedte teljessen a lakást,de ő egészséges volt,szerintem kevés időt töltött benn,mert nagyon aranyos/szép kölyök volt.Most teljessen jól érzi magát,mert kertbe van egy másik kutyával,igaz kinyírta az anyja összes csirkéjét,nem nagyon tudják megnevelni.A másik kutya,szintén kertes házba került.Ő nagyon elhanyagolt volt,most már rendbe van,és mindig többszörös örömkőrt fut a ház körül,annyira boldog/hálás amikor a gazdija haza megy.Van egy cica barátja is.Ja,és mindkét kutya fekete színű.Az egyikről nekem is van képem,de sajnos nem tudom,hogy kell képet feltenni. :-(
2010. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Jah!

Ő németjuhász. Cent lett a neve. :-D

2010. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

17:50

örülj neki,hogy nem tanult meg pisilni, így legalább nem jelölget,nem emeli fel mindenre a lábát:-) Nagyon szép!


17:56

Így kell képet föltenni ide:

beírod ezt a címet: www.kepfeltoltes.hu ->tallóz->felteszed a képet oda ->és a végén a linket bemásolod ide

2010. nov. 4. 19:47
 25/30 anonim ***** válasza:

17 50 -es vagyok.

Köszi szépen!

Hát nekem annyiból baj,hogy nem emeli a lábát, hogy amikor pisil, manni is szokott, és vigyázni kell nehogy pisis legyen a lábam. :-D

2010. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

17:50:

Nagyon szép kutya!!! :-)))

Sok boldog évet kívánok nektek együtt. :-)))))

2010. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

17:50-es vagyok.

Köszi szépen! Remélem sokáig élni fog. Bár semmit nem tudott, és nagyon nehezen tanul, de nagyon jó természetű kutya. Amikor eszik simán bele lehet turni a kajájába. Nem érdekli.

2010. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ne váljon szokásoddá a kajájába túrkálás:-) Te sem szeretnéd, ha más evés közben kotorászna a tányérodban:-)
2010. nov. 5. 10:01
 29/30 anonim ***** válasza:

Hehe! :-D

Nem szoktam nagyon turkálni benne, csak volt hogy meleg volt neki nagyon, és megkavargattam. Fakanállal.

De nem bánja. Csak dobott egy csulás puszát. :-D

2010. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Melegben kifejezettem jó tett neked gondolom a csulás pusza, nem? :-) Lehűtött :D
2010. nov. 6. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!