Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Lehet hogy ellik a kutyám?

SOS! Lehet hogy ellik a kutyám?

Figyelt kérdés
Szóval a kutyám délben lefeküdt és azóta fel sem kell csak forgolódik. A pocakja néha nagyon mozgolódik. Nem kíván semmit hatalmasakat sóhajt és amikor alszik szinte horkol. Lehet ,hogy hamarosan világra jönnek a kicsik?
2010. nov. 7. 19:05
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Alszik, majd ha felébred megitatom. Az orvos nem veszi fel. Amúgy keverék a kutyus.
2010. nov. 7. 19:32
 12/34 anonim ***** válasza:
De legyetek mellette még mert lehet nem sokára szülni fog készüljetek fel pokrócokkal !
2010. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
Szerintem majd hajnalban fog szülni vagy majd reggel mert akkor ha most akkor elég nyugtalan lenne
2010. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Hol van a kutya? már mint pincébe vagy lakásba vagy hol?
2010. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
a köldök zsinorral ha nem rágja el mit kell tenni?
2010. nov. 7. 19:38
 16/34 anonim válasza:
Juj majd írj hogy mi van vele már én is izgulok :):)
2010. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Ezt nézzétek meg ebben sokminden levan írva.

[link]

Legközelebb jobban figyelj rá vagy vidd el ivartalanítani :(

2010. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

szia! megszülettek a kiskutyák?

Ha még nem, talán jól jön egy két jótanács, bátorítás!

Én 16 éves voltam mikor levezettem a kutyám szülését. anyuék elmentek otthonról egyedül voltam otthon. rotinkat befedezte a szomszéd németjuhász és hát szerelemkutyik születtek.

Csak járkált körbe, kereste a helyét, néha sírt, furcsán viselkedett olyan gondterheltnek is tűnt. GOndoltam hogy jönnek a kiskutyák úgyhogy összeszedtem 3 rosszabb lepedőt, vittem a kutyának friss vizet meg sok pokrócot, és ollót, gumikesztyűt vettem fel.

felkészültem mindenre, teljesen simán ment a dolog. kijött az első kiskutya burokkal, elrendezte az anyja szépen, kisebb szünet és jött a másik, a harmadik, negyedik...de itt már nagyon fáradt volt...és a köldökzsinórt sem tudta elrágni és a burkot sem. finoman kirepesztettem a burkot elvágtam a zsinórt és az anyát megitattam,megtörölgettem és mellé tettem a kiskutyákat...

hát kb ennyi, én csak izgultam végülis nem is gondoltam hogy bármi baj lehet és nem is lett.

nem kell izgulni azért a kutya ösztönösen is tudja hogy kell, de persze jó a segítség. nálunk akkor én voltam...

21L

2010. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

válaszolo:Akkor neked roti németjuhász keverékeid lettek cukik lehetnek.

kérdező:attól függ hogy ki az apa meg az anya fajtájuk különbözik akkro keverék lesz ha az egyik szülő keverék akkro faj tiszták a keveré kszülő szülei azok. Képet kérünk kiskutyákrol és mi nem kapunk iskutyuskát?vicc volt

Vonyit majd ha elik viz meg tágas hely kell neki meg én is kiváncsi leszek kutyád terheségére szülésére és állatorvos gondolom kimegy és megvizsgálja egészséges lesznek-e 4 vagy annál több kölyök van.

2010. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a sok biztató szót. A zsinór elvágásától félek egy picit rem h nem lesz rá szükség. Most naon nyugodt csak alszik. Néha forgolódik picikét csak. Gondolom majd reggel lesz naon nyűgös.
2010. nov. 7. 20:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!