Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Lehet hogy ellik a kutyám?

SOS! Lehet hogy ellik a kutyám?

Figyelt kérdés
Szóval a kutyám délben lefeküdt és azóta fel sem kell csak forgolódik. A pocakja néha nagyon mozgolódik. Nem kíván semmit hatalmasakat sóhajt és amikor alszik szinte horkol. Lehet ,hogy hamarosan világra jönnek a kicsik?
2010. nov. 7. 19:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
szívesen hiszen mi kutya barátok tartsunk össze segítsünk problémás barátainkon többi gyereken kuyta gyerekek topcikja, remélem nagyon le irod az ellést gratulálok kiskutyákhoz majd remélem szép egészséges sok kutya lesz
2010. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
70%

Ja értem, szóval az ivartalanításhoz túl fiatal volt, de elléshez nem az.... Akkor gondolom első tüzelése volt. Nagy szerencséd van, ha nem lesz a kutyának baja, főleg így, hogy fikarsznyit se értesz hozzá és még állatorvos sincs a közelben.

Az én kutyám 6 hónaposan lett ivartalanítva, még az első tüzelés előtt, szóval ez nem mentség.

Azért remélem nem lesz a kutyának baja, de csak miatta, a hozzád hasonlóknak semmi jót nem tudok kívánni...

2010. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
69%

hát igazat adok a többikenek, ha csak pisilni engedted ki nem ellene, és az is marhaság hogy fiatal volt, akkor még most is az! nagyon veszélyes egy kifejletlen kutyának a vemhesség és az ellés is, derítsd ki hogy ki az ügyeletes a környéken mármint állatorvos, ha elkezdődik az ellés akkor a kicsiknek 1-2 óránként legkésőbb követniük kell egymást

ha nem és még van benne kicsi aki nem tud kijönni az halálos a mamára és a többi bennt lévő kutyusra is, ugyanis a mama hullamérgezést kaphat. a köldökzsinórt meg kösd el 1-2 cmre a kicsi hasától és úgy vágd el, bár a legjobb lenne ha lenne érszorítód, meg ilyenek...

nem lehet valaki ilyen felelőtlen

2010. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Na mi lett e vége? O.O
2010. nov. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"remélem szép egészséges sok kutya lesz"


inkább ne, azoknak gazdit kéne találni, az anyakutya meg kikészül ....:S

2010. nov. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Volt az orvos. Azt mondta ,hogy nincs semmi baj ,erős a kutyus. Szerencsére eszik. Szóval még nem fial.
2010. nov. 8. 07:27
 27/34 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács. Legközelebb- mert sajnos biztos vagyok benne, hogy lesz legközelebb- legalább annyit jegyezz fel magadnak, hogy mikor történt az akció.
2010. nov. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
4 gyönyörű egészséges kutyus született. Nem volt semmi gond szerencsére. Az anyuka is jól viselte. Köszönöm a jó tanácsokat!!! Nem lesz legközelebb mert ha a kicsik már nem fognak szopni akkor elviszem ivartalanítani a kutyust.
2010. nov. 8. 14:58
 29/34 anonim ***** válasza:
Akkor 4 kiskutyát elajándékozátok és nem szeretnétek több kiskutyákat. oké értem kapunk képet a kiskutyákrol? a gazdiknak és kutya anyának gratulálunk
2010. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
1 vagy 2 lehet ,hogy megtartunk de ők is ivartalanítva lesznek. Csináltam több képet de nem sok látszik sajnos mert nem mertem vakuzni. Ha lesz jobb kép teszek majd fel.:)
2010. nov. 8. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!