Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vennétek innen kutyát (AMSTAFF...

Vennétek innen kutyát (AMSTAFF)? Mit gondoltok az oldalról? Megbízhatónak tűnik?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy amstaffot, pesten lakok és nekem nem fontos a törzskönyv, mert tenyésztőnél sem kérném itt meg tk nélküli kutyák vannak és fajtatiszták.



előre is köszönöm a válaszokat...


2010. nov. 17. 18:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A linkeket én sem értem. Meg néztem a topaprós hirdetést és azért nem mindegy, mert Ők vállalnak garanciát az örökletes betegségekre. A többi hirdetésnél nem olvastam ilyet.
2010. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
vettek egy törzskönyves kutyát a wayward wyvern kennelből..a másik is törzskönvyes, jó kennelből van..hmm oké. viszont befedeztették a szukát, mert épp megtetszett nekik ez a kan ! fogalmuk sincs róla, hogy a kan vérvonalában milyen esetleges hibák fordultak elő...persze utána lehet nézni , hogy kik a szülők, dédszülők stb...de ez sokmindent nem árul el. én aztmondom NE VEGYÉL TŐLÜK !mittudomén adják 50 ért a kutyákat, 60 ért már kapsz törzskönyveset kennelből ha jól körülnézel, és akkor van TK! ezt jó ha megjegyzed: a "had elljen egyszer" , féle párosításból származó kutyákkal csak a baj van !
2010. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
ja és igen , nekem 60 ért van törzskönvyes, kennelből származó amerikai staffordshire terrierem.hobby célra kellett,a tenyésztő nem szorul rá a pénzre, tehát simán ad kutyát 60 ért hobbycélra. Ha jól körülnézel,kilehet fogni !
2010. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat még egyszer elmentem hozzájuk megnéztem a piciket és fogok onnan vásárolni. Megnéztem a kan vérvonalát s más tenyésztőkkel is beszéltem. A kan vérvonalában egészséges kutyák vannak több tenyésztő szerint, sőt a kan törzskönyve egy nagyon jó tk. Magyarország legsikeresebb kanjai között van az apja. A vérvonal is passzol és nem is véletlenül lett egyszer bepároztatva. No komment az ilyen gondolkodás. Utánanéztem több helyen a hobbikutyák is a komolyabb tenyésztőknél 100.000 körül vannak nem is egyet hívtam fel. Jó lehet kapni idősebb staffokat is már 60-70 ért. Nem oktatást kértem, hanem normális válaszokat. S ha te nem értesz a vérvonalakhoz miért pocskondiázol rögtön. Mint írtam egyik ismim staffja nem is akármilyen tenyésztőtől volt, örökletes betegségben küzdött túltenyésztett volt. A tenyésztő meg húzott egyet a a válán amikor mondta no komment.
2010. nov. 21. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!