Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leonbergi vagy labador kölyök?...

Leonbergi vagy labador kölyök? És mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

Melyik legyen.

Családnak keresünk kutyuskát, gyerekeim meg én is párommal szeretnénk, de nem tudunk dönteni két cuki fajta közül.


A Leonbergi olyan cuki, puha, vicces, ha megnő hűséges, az egyik legokosabb, legszebb faj, gyerekbarát, házőrző.


[link]


Vagy a Labrador?


Okos, szép, gyerekbarát, pici, bátor, igazi családkutya.


[link]



Szerintetek melyikőjüket?


Ja, és a nevek:


Ha a Leonbergi mellett döntünk, ő kislány: Arya, Willow, Georgie,, Hazel, Whisper, Destiny, Paris, Dina, Winny

Nation, Valley, Hallow, Teo, Coco, Collin, Corie, Wolfy, Joey, Gettio


Szerintem ezekre a fajtákra nem a magyar, inkább a dallamosabb, külföldi nevek illenek. Persze nem csakis a válaszok alapján fogunk dönteni, de ez fog befolyásolni eléggé... Kérlek, normálisan!

Ha a Labrador mellett, ő fiúcska:


2010. nov. 20. 08:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én a labradort javaslom nekem is az van és nagyon gyerekszerető!
2010. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobban egy leonbergivel és egy labradorral járnátok (hogy mindkettőtök álma teljesüljön).

Nekem 2 leonbergim van, de amíg csak 1 volt, nagyon látványosan tudott unatkozni.

Amúgy csak ajánlani tudom a leonbergit.

2010. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen Labrador,nekünk is az van, ő kicsit domináns egyed :D,de nem sokára lesz járatva kutyasuliba,és talán szocializálódik.Nagyon Aranyos,kedves.
2010. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a Labrador a jó választás már csak azért mert gyerekek is vannak a háznál, a mi Labradorunk nagyon hamar tanul érdemesebb lenne őt választani a névnél az is fontos illen a kutyára.Szerintem a Coco név illene rá.
2010. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból a gyerek lényegtelen, mindkét fajta szereti őket. Én is azt javaslom, hogy ha anyagilag megengedhetitek magatoknak, és mindketten vállaljátok, hogy a gyerekek, munka és háztartás mellett a kutyákkal is foglalkozni tudtok (sétáltatás, iskola), akkor legyen mindkettő. Tied a leó, férjedé a labi. Azután lehet egymással versenyezni, hogy ki tudja több trükkre megtanítani a kutyáját. :)
2010. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Szerintem mindkettő jó választás. Leonbergivel még csak 1x találkoztam, de sztem nagyon jó fej kutyus. Labradort gyakrabban láttam, és szerintem nagyon hűséges, mellesleg nincs veszély a vízbefulladásra :D De ami a neveket illeti nagyon jók, mi is angol neveket szoktunk adni a kutyusoknak. Kivéve kiskoromban :S Akkor a Tappancs volt a menő számomra:D Nekem a Willow/Paris és a Nation/Joey tetszik. Am régen a macskám neve Jack Sparrow volt :)
2010. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mindkettő okos kutya ! Talán azért mondanám a labradort mert ahogy írod igazi családkutya ! A Leonbergit nem nagyon ismerem ! Döntsetek jól! Nehogy valami szaporító csapdába kerüljetek! Jó kutyázást!
2010. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A leonbergi is igazi családi kutya.
2010. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Jack Sparrow...XD Ez nagyon ott van!

Ez a mindkettőt tartsuk, egyre inkább szimpatikusabb, mivel eddig bárkit megkérdeztem, azt mondta, egy kutyának pokol, ha egyedül van.

Trükkverseny... nem is rossz ötlet! Időnk csomó van, legalábbis annyi biztos, hogy napi két órát a kutyusokkal legyünk. Köszönöm a válaszaitokat!

2010. nov. 23. 18:16
 20/20 anonim ***** válasza:
Én már írtam választ,csak szeretném mondani hogy ne felejtsd el hogy mindkét kutya sokat eszik:D szóval nem valami olcsó az etetésük:D persze ha megengedhetitek,akkor nyugodtan tarthatjátok mindkettőt ,akár egyszerre is :D
2010. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!