Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálok rosszul? (LENT)

Mit csinálok rosszul? (LENT)

Figyelt kérdés
Vettem klikkert de az én kutyám még véletlenül se figyel rá ha megnyomom . Próbáltam azt is hogy mondtam neki ül ha leült adtam neki jutalomfalatot és megnyomtam a klikkert . De ha klikkelek és mondom neki ül inkább nem is figyel csak szaglászik , több mint 1 hete van klikkerem . Én csinálok valamit rosszul vagy a kutyám nem érti vagy nem is érdekli a klikk hang ? kutya fajta : Német Juhász keverék.
2010. nov. 29. 17:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és igen végigolvastam és bevallom én csináltam rosszul . mostmár érdekli a kutyát mert ki tudok menni hozzá (van kerti világítás) mostmár csak meg kell szoknia . Csak mivel elösször használok ilyet még nem tudtam hogy hogyan kell. Könyvet nem fogom megvennei mert nem fogok 5ezer forintot kiadni egy könyvre . ha nem fog neki tetszeni akkor maradok az mellet amit apám mondott Szöges fojtó és megtanul mindent. (jah és ne mondjátok hogy szöges fojtót ne használjak meg mitt tom én mit szoktak mondani amég a boltba lehet venni addig senkinek semmi köze hogy a kutyámon milyen nyakörv van)
2010. nov. 29. 20:36
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
És mi a g*ciért kell lehurrogni a válaszolókat akik segíteni próbálnak? Azthiszem nem bunkó stílusban válaszoltam Neked (első válaszoló) Te még is bunkóskodsz...
2010. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem pont rád céloztam . Azokra céloztam akik nem tudtak normálisan válaszolni , neked is irtam csak megszakadt a net és nem küldte el
2010. nov. 29. 21:27
 14/15 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak köszönöm szépen sokat segittetél .
2010. nov. 29. 21:29
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom miért értetlenkedsz és kapod fel a vizet, mintha senki egy hasznos választ nem adott volna neked??

A klikker.hu-n elég jól le van írva minden, de itt van pont az a cikk ami nektek kell: hogyan kezdjük...

[link]


(apád módszerére inkább nem írok semmit... hisz amíg az embernek van ökle addig a gyereket is lehet verni, hisz úgy tanul)

2010. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!