Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tápról?...

Mit gondoltok erről a tápról? Jó minőségű/beltartalmú?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 01:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Az a neve, hogy Romeo. Kipróbáltam, a kutyának nagyon ízlik, eddig Acc-t adtam neki, nincs pénzem a csillagos árú 15-20ezer forintos tápokra. Joserán nagyon gondolkodom, elvileg jónak mondják. Nekem ez a táp megfelelt, megfelelő kondíció, mellé kap csirkemellet, nyakat, disznó tarját, mikor mit. Rizset, borsót, répát, hagymát..egyszóval mindent.
2010. dec. 29. 13:35
 12/31 A kérdező kommentje:

esetleg ez jobb lenne?

gabona (min 10% rizs), marhahús( 18%), 30%(hús és állati származékok), hal és halmelléktermék, olajok, zsírok, zöldségek, ásványianyagok.

2010. dec. 29. 13:41
 13/31 A kérdező kommentje:
igen, kutyusról lenne szó:)
2010. dec. 29. 13:42
 14/31 A kérdező kommentje:

eza baj, hogy a nevét kérdezed. Nem az a lényeg, hogy mi a neve, meg milyen a csomagolása, mert nekem a beltartalma fontos. Mondhatnám azt hogy Acana, vagy akár azt is hogy csepi....

Ha akanát mondanék akkor húú ez jó stb stb, ha cseppit, akkor a hülyéje azt hogy hhúú de jó, akinek van egy kis ezse, az azt mndaná, hogy ú az szar, azzal ne etess...

Itt a beltartalom fontos, és nem a neve.

2010. dec. 29. 13:44
 15/31 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek Veled. Nem a táp márkája a lényeg, hanem a beltartalom. Én is ACC-vel etetek, és meg vagyok vele elégedve. Biztosan találnék jobbat is, de nincs rá pénzem, ráadásul nem hiszem, hogy annyivel jobb (jöhetnek a negatív kritikák, nyugodtan).


Az Acana, az Orijen mánia már kicsit túlzás. Az egyik tőlem származó kiskutya pl. hányt tőle az Acanától, és hasmenése is volt. Más tápra váltottak, azóta semmi baj vele.


Nekem igazából a melléktermék kifejezés nem tetszik. Az ACC mellé én is adok nekik bőven húst, az enyémek azt jobban szeretik. Valamelyik nem is eszi meg a tápot, ezért inkább főzök nekik minden nap húst is rizzsel.


Mi volt a baj az ACC-vel, hogy váltani akarsz?

2010. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Semmi baj nem volt, csak próbálgatom a legjobb tápot, hogy melyika legjobb.


Amugy csak épp nem volt itthon már táp, elszaladtam egy boltba és egy ilyen 3 kilós kiszereltségű Romeo nevű tápot vettem, ennek tüntettem fel a beltartalmi értékeit.És ha jobb lenne mint az Acc akkor válatnék, bár most régóta ezt eszi, már 3zsák elfgoyott belőle.


Igazából nem tudom most összehasonlítani , mert most annyit adok neki amennyit meg bír enni, mivel tél van. Nyáron már a rendes adagot kapja.

2010. dec. 29. 15:54
 17/31 A kérdező kommentje:
Az Orijen tényleg jó, elvileg 6 ból 6*-os táp. Ha lenne pénzem azt kapna. Az acana már annyira nem jó, de az is egy szuperprémium táp, azt is szívesen adnék neki. Más tápot nem...Ezek a divattápok, hogy HIll's , meg Royal, Eukanuba, meg ezek...pfpf semmit nem érnek.Van egy kutatócsoport amerikában, akik megvizsgálták a tápok valódi beltartalmát. És kideülrt,hogy tényleg jó az Orijen, viszont a Roxal, Meg a Eukanuba 1-2*-ot kapott...Magyarországon sok csak az ára, kinn ezek Cseppi minőségben futnak! ha valakit érdekel előkeresem az oldalt, érdemes átböngészni!
2010. dec. 29. 15:58
 18/31 anonim ***** válasza:

"esetleg ez jobb lenne?

gabona (min 10% rizs), marhahús( 18%), 30%(hús és állati származékok), hal és halmelléktermék, olajok, zsírok, zöldségek, ásványianyagok."


ez se túl jó...

próbálj azért olyat keresni neki, ami hússal kezdődik...

2010. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Többe mondják, hogy nagyon jó az Acana és társai, de véleményem szerint ezeknek az Észak-Amerikai főleg kanadai tápoknak nagyon magas a zsírtartalmuk,ami legalább annyira rossz, mint ha kicsivel több növényi eredetű szénhidrátot visz be, de javítsatok ki, ha tévedek.

Ezek után véleményetek szerint, melyik az a táp aminek jók a beltartalmú jellemzői valamint a zsírtartalma sem túl magas?

Az USA-ban Eukanuba Chappi szinten van hozzászólást nem értem, ott más a tápok összetétele, mint az EU-ban?

2010. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Nem, ezt úgy értem, hogy míg nálunk az eukanuba 15 ezer forint, tehát árban magas kategóriás tápnak számít, ez kanadában kb a cseppivel egyenlő árú, és minőség, beltartalmú táp.



Tehát mint itthon a csepiinél van kb 30 jobb minőségű kaja, ott a eukanuba van annyira lent a színvolnaban, hogy ott az eukanubánál van 30jobb kaja, míg itt magyarországon istenítik.

2010. dec. 29. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!