Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Royal Canin jó minőségű táp?

A Royal Canin jó minőségű táp?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről a tápról? Vélemények, tapasztalatok?
2011. jan. 13. 17:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos néhányan túl sokat várnak el az ilyen felső kategóriás, prémium tápoktól. Azt várják, hogy a kutyát csak oltásért visszük majd a rendelőbe, nem fog tőle hullani a szőre vagy éppen elkerülhető vele az öröklött betegség is.

Nem azt mondom, hogy etessük a kutyát alsó kategóriás tápokkal, de prémiummal etetni nem életfeltétel. Sőt, én azt mondom neked, hogy a Royal Canin nem éri meg az árát.

Középkategória a kutyának megfelel, a tápanyagszükséglete ki lesz elégítve, és talán majd neked is jut párizsira meg zsemlére. Persze ha megteheted, nyugodtan válassz szuperprémium tápokat, mint Orijen meg Acana, mert tényleg jók. De szerintem a Royal Canin tápért elkérni kilója ezrest az pofátlanság. Egyébként menhelyi kutya is megérdemli a jó minőségű tápot, nem tudom ki az, aki az ellenkezőjét állatja.

2011. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én kampányoltam a Royal mellett. Most megnéztem már az összetevőket, és nagyon meg vagyok lepve, hogy az első összetevője a rizs! :O Nekem cicáim vannak, és a macskatápjaiknak sokkal kedvezőbb az összetétele, ugyanez igaz a Hill's-re is. Szóval módosítom a véleményemet: egy olyan tápért, aminek a rizs az elsődleges összetevője, én sem fizetnék annyit!
2011. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
8%
a Royal Canin a legjobb táp (legalábbis benne van a top 3ban), természetesen ebből kifolyólag megvan azért az ára. Beteg állatoknak számára is van mindenféle típus, sőt egyes macska és kutyafajtákra is -persze nem mindegyiknek ízlik :) ha megengedheted magadnak, akkor én bátran ajánlom
2011. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"a Royal Canin a legjobb táp (legalábbis benne van a top 3ban)" hahaha!!! Ugandában lehet, hogy benne van a top 3-ban ...de világviszonylatban az utolsók között szerepel a prémiumnak nevezett kategóriában tele van emészhetettlen ballasztal...!

a következő független oldalon 1-től 6 csillagig osztályozzák a tápokat az RC 1 csillagot kapott jogosan középkategóriás minőség jóesetben...egyenértékű a dog chow-val de az legalább fele annyiba kerül!

[link]

2011. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
31%

"Ugandában lehet, hogy benne van a top 3-ban ...de világviszonylatban az utolsók között szerepel"

aha, csak 1. én nem világviszonylatról beszéltem. 2. a beteg állatoknak való tápjai elég jók MAGYARORSZÁGON -egyébként több állatorvos is mondta hogy ez a legjobb)

2011. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%

"egyenértékű a dog chow-val"


Hát mondjuk ez nem igaz... a dog chow azért sokkal szarabb, és pont.

2011. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
"MAGYARORSZÁGON -egyébként több állatorvos is mondta hogy ez a legjobb"-persze mert jutalékot kap a forgalmazótól!:)))
2011. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Rozsaszinke válasza:
Nekem egy yorki kölyköm van és Royal Canin yorki kölyöktáppal etetem. Gyönyörű a szőre, teljesen egészséges és még szereti is. Mivel fajtatáp, ezért pontosan úgy van összeállítva, hogy az adott korú és fajtájú kutyáknak az összes tápanyag, vitamin és ásványi anyag szükségletét kielégítse. Más általatok említett szuper prémium tápoknak sokkal kisebb a vitamin és ásványi anyag tartalma, annak ellenére hogy például az Acana tápokban magas minőségű széles körű összetevőket alkalaz. Royal Canin egyszerűen van összeállítva sok vitaminnal, nincs benne bölényhús meg pisztráng 3%-ban, viszont minden értékes anyagot tartalmaz amire a kutyának szüksége lehet. Én végül maradok ennél a tápnál hosszas mérlegelés alapján.
2012. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Rozsaszinke válasza:
55%
Jah és még valami. A Royal Canin tápot sokan túl drágának tartják. Én valóban drágán veszem mert fél kg 1600 Ft. A kutyám viszont 5 dkg-ot eszik meg egy nap, tehát egy napi adagja így 320 Ft-ba kerül. Megjegyzem egy egy fél doboz cigi ára sincs. Ha párizsit adnék neki drágább lenne, mert abból bizony többet is meg tudna enni.
2012. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Rozsaszinke válasza:
Itt nem lehet választ törölni? 160 Ft. Előbb rosszat írtam de nem tudom módosítani vagy törölni.
2012. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!