Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szól a többi ember ha...

Miért szól a többi ember ha hosszúszőrében tartom a havanese-met?

Figyelt kérdés
Amikor sétálunk az utcán a hosszú szőrű havanesem-mel a többi rövidrenyírt havanesegazdik szólnak hogy miért ne m vágatjuk le a szőrét én nem tudok mit mondani. Persze ha olvasnának akkor tudnák hogy a havanese szőrét nem kell nyírni. Ha kubában kibirják a hosszú szőrt akkor itt is. Tilos levágni a havanese szőrét akkor ők minek tartják és miért nyírják?
2011. jan. 24. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

te gondos gazda lehetsz mert utána néztél a havanese után aki meg be szól mondd azt : inkább a saját szőre melegítse mint a rózsaszín csilli villi kabát xD

am ne foglalkozz velük

2011. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapveto emberi hulyeseg... ha mi hulyek vagyunk, a hulyesegunket az allatainkra is tegyuk at... Pont ezt kell valaszolni, amit ide irtal a kerdesben.

Mi pulival vagyunk igy.

2011. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. jan. 24. 17:41
 4/18 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzá! Nagyon durva, hogy így beszólogatnak... :-( Én is hosszú szőrben tartom, de mindenki azt mondja, hogy nagyon cuki és nagyon szép:-)
2011. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
A pici és hosszú szőrű kutya szinte felsepri földet. Rengeteg fertőzést vihet haza. Vagy naponta zuhanyozod a séták után?
2011. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És a lába nem éri a földet? Azon nem viszi haza a rengeteg fertőzést? :)
2011. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem az embereknek saját dolgukkal kéne foglalkozni nem más dolgába beleütni az orrukat biztos van olyan dolog amit ő is rosszul csinál a kutyájával. persze ezzel nem azt akartam mondani hogy rosszul teszed h nem nyírod le szőrét. szerintem ha egy kutya hosszú szőrű akkor hosszú szőrű nem kell azt piszkálni. + le nyírni se hogy utána nagykabátot lehessen rá adni. amúgy hülyeség hogy a szőrével felszedi a bacikat meg piszkot stb. és amúgy is ez a kutya fajta ezzel a kis cuki bolyhos szőrével aranyos nem kopaszon:P
2011. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy a lábon is vihet haza fertőzést. Azonban sokkal kisebb a felület és a lábak letörlése is könnyebb.


Érdekes, hogy az emberek milyen elutasítóak, ha olyan tanácsot kapnak, ami nincs ínyükre.

Tény, hogy jogában áll az embernek tetszése/kénye szerint tartani a kutyáját ha neki úgy tetszik, akkor is ha a kutyának az nem előnyös.

De akkor legalább viselje az érte járó kritikát.

Neki is legyen valami kényelmetlen...

2011. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"neki is legyen valami kényelmetlen"

szép vagy, mondhatom...ez a fajta hosszú szőrű akárcsak a yorki stb....nekem yorkim van, igaz kicsi, de az enyémnek is hosszú szőr marad hisz ez a fajta egyik jellegzetessége...

fertőzés???

na hagy ne mondjam, hogy több fertőzést szedsz össze más honnan, mint a kutyádtól és épp elég ha megtörli...főleg ha nem mehet ágyra, kanapéra csak földön van...

gondolom ilyen hasonló fajta kutyád van nyírott szőrrel!


Kérdező, Te meg ne foglalkozz az ilyen emberekkel, mondd meg nekik h a nyírják minek tartják ez meg a te véleményed...többet nem fognak hozzád szólni :D

2011. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet, hogy azért szólják meg, mert az a hosszú szőr nem ápolt?

Mert bizony ápolni kell és naponta.

Kár, hogy arra biztatod a másikat, hogy a jótanácsot ne fogadja meg.

De valóban, mindenkinek jogában áll a kutyáját úgy tartani, ahogy kedve szottyan rá.

Sajnos.

2011. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!