Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket találjátok jobb...

Melyiket találjátok jobb kutyának, erősebb, hasznosabb, szebb, okosabb, ragaszkodóbb, és jobb házőrzőnek? Németjuhász vagy Berni pásztor?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
:) Persze, nem rád gondoltam (kedves kérdező)... Tudom, az egyik legjobb fajta, de ismerek olyan amelyik pl gyorsabban tanul, és csak a mérete miatt van hátránya. De én olyanora gondoltam (beszéltem is ilyennel), aki kijelenti előttem hogy hát az ő kutyája jobb (mint az enyém), merthát mégiscsak német juhász. Miközben meg egyszer majdnem elájult, egy kör sétától (kövér), sajnálom szegény kutyát, hogy felhízlalták. Na az ilyen emberekre gondoltam. Én sosem mondanák ilyet más szemébe... És egyébként még mindig feltétlenül a német juhászt javaslom! :)
2009. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11:02! Írtam e-mailt, várom kérdését!
2009. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem bernim van.

Rettentően okos kutya,apszolút nem lusta,mindig rohangál,őrzi a házat,sokan félnek tőle.

A szomszéd németjuhásza ugat,mint egy veszett kutya,de ha valaki bemegy az udvarba,már lefekszik és várja,hogy simogassák.

Szóval ez is csak úgymond nevelés kérdése.....

2013. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!