Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vidéken tényleg kegyetlenül...

Vidéken tényleg kegyetlenül tartják, a kutyát az emberek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy sok helyen láncon van, mostlékot kap, és ha megbetegszik, nem viszik orvoshoz, hanem felakasztják, megölik, mert a kutya az csak egy haszon állat, nincsennek érzései, és szereznek helyette egy másik kutyát.
2011. febr. 4. 10:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére nem mindenki, de tény és való a legtöbb állatkínzásos eset a falvakból "kerül elő".
2011. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
41%

kérdező!


ha te elhiszed azt, amit leírtál, akkor nagyon sötét vagy

2011. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim válasza:
100%

Tudok példát mondani mindkettőre.Apósomék vidéken élnek van egy kutyájuk ami 13 éve van náluk és attól a perctől, hogy odakerült láncon van.Kb 2 méteres lánc, soha meg nem simogatták, oda se mentek hozzá, el nem engedték, el nem vitték sétálni, annyi, h este kiviszik neki a maradékot.Mindezt 13 éve teszik.Szerintem szerencsétlen állat már ha elengednék sem tudna mit kezdeni.Az ilyen embernek esküszöm egy aranyhalat sem adnék.Gusztustalan.


A másik véglet a bátyám.vidéken él ő is, neki dobermannja van, mivel lakótelepen laknak lakásban.De napi 3-4 órát sétáltatják, futtatják, ápolják, saját ágya van, jó minőségű kutyaeledellel és vitaminnal etetik, rendszeresen viszik állatorvoshoz, stb.Egy gyerekkel nem foglalkozik más ennyit.Testvérem rendőr, ahhoz van a kutya kiképezve.


Mikor vidéken éltem nekünk boxerunk volt, hatalmas kertben szabadon de volt persze egy nagy kenel is neki, ha olyan volt h pár órára be kellett zárni valamiért.Természetesen mi is maximálisan mindent megadtunk neki.

2011. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
49%

Te normális vagy? Mi köze ennek ahhoz, hogy ki hol lakik?

Hány városi állatkínzásról meséljek? Jézusom...!

Látod, egyáltalán, hogy mit kérdeztél?! Ez kb olyan, mint ha azt kérdeznéd, hogy akik pl. 30.000 főnél kisebb lélekszámú településen laknak, jobban szeretik e a kék színt?

2011. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Hát engem is ez érdekelne... hogy mi köze van ehhez?

Itt írták páran az oldalon, hogy vidéken így mennek a dolgok...

2011. febr. 4. 10:40
 6/62 anonim ***** válasza:
89%

Nem! Magyarországon mennek így a dolgok.

Mindegy, hogy főváros, vagy más város, vagy falu, vagy tanya. Mindenhol vannak g.eci emberek. Ez tipikus magyar mentalitás.

2011. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos el kell ismerni, hogy sok kertes házban vannak ilyen sorsú kutyák. Viszont ne általánosítsunk! Kertes házban egyszerűbb a kutyatartás, ezért van az, hogy sok érzéketlen, durva bunkó tart ilyen módon állatot. Mindez nem jelenti azt, hogy csak vidéken élnek ilyen emberek. Városi lakásban is lehet kegyetlen módon állatot tartani, csak ez kényelmetlenebb és kevesebb ember láthatja meg.
2011. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
És azt sem mondhatjuk, hogy csak Magyarországon mennek így a dolgok, mert pl. ha nézitek a tv-ben az animal planet állatrendőrség sorozatát, láthatjátok, hogy külföldön sincs ez másképp.
2011. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

Azzal én sem értek egyet hogy ez csak a vidékiekre vonatkozik,ez nem lakhely hanem ember függő!

Én is vidéken lakom és soha nem bántanám az állataimat.Mindent meg teszek a kutyáimért!

2011. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
65%
Itt valaki be akarja mocskolni a vidékieket!
2011. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!