Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vidéken tényleg kegyetlenül...

Vidéken tényleg kegyetlenül tartják, a kutyát az emberek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy sok helyen láncon van, mostlékot kap, és ha megbetegszik, nem viszik orvoshoz, hanem felakasztják, megölik, mert a kutya az csak egy haszon állat, nincsennek érzései, és szereznek helyette egy másik kutyát.
2011. febr. 4. 10:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
73%

Hát emberek... Hiszitek vagy sem, lementem nagyanyámhoz vidékre egy kis faluba. Szomszédnak lettek kiskutyái(mármint a kutyának...) és kérdeztem, hogy kinek fogja oda adni őket. Mondta, hogy oda adni??? Megfogja a kölyköket, és földhöz vágja őket!

Komolyan, mikor meghallottam... Azóta nem megyek a környékre sem!

2011. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó!

Hiszed, vagy nem, nekem meg a szomszédom csinálja ezt a 7. emeleten, a labrador kölykökkel!

Na, most akkor mi van?

Csak a sok városi patkány kussol róla!!!

2011. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó!

Feljelentést megtetted már a szomszédod ellen?Ha még nem,te is bűnrészes vagy("Vétkesek közt cinkos,aki néma")és neked van a legkevesebb jogod mást minősíteni.

2011. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen nem tudtam feljelenteni... És különben is, nem voltam ott, mikor megtette, csak mondta nekem...
2011. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
23%
Fogadok te egy pesti vagy..azok szoktak ilyen marhaságokat beszélni. Vidéken sok helyen láncon tartják a kutyákat, valahol ketrecben, ennek az az oka kérlek hogy a vidéki munkás emberek többet és keményebben dolgoznak mint a városiak, így nincs idejük a kis csivavákat és a nyavíkolós palotapincsiket babusgatni. Természetesen vannak kivételek. Egyébként én a kutya lakásban tartását minősíteném állatkínzásnak. Mellesleg vidéken a haszon miatt tartják a kutyákat és igazuk is van, a kutya dolga a gazda és a ház őrzése, az ételt ki kell érdemelni, semmi sincs ingyen. (Ja és vidéki vagyok én is.)
2011. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell túlzásba esni!

Babusgatni persze hogy nem kell,de a méteres láncra verés és a vízben áztatott kenyér durva.

Tudod,ha sokat dolgoznak,nem kötelező kutyát tartani,lehet venni riasztót,azzal nincs gond.

Ilyen egyszerű.

Egyébként vicces módon a mi falunkban nagyon sok palotapincsi van,udvaron tartva.

2011. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
92%

"az ételt ki kell érdemelni, semmi sincs ingyen"

Ezt most hogy érted?

Ha nem ugatja meg például az utcán sétáló idegenek akkor aznap nem kap enni vagy mi?

Ja és mi előtt azt mondanád pesti vagyok,nem vidéki vagyok én is!

2011. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 xnorkax ***** válasza:
100%
Nagyon kár, hogy így kell általánosítani. Mert városban is ugyanúgy vannak szocializálatlan kutyák, ahogyan faluban is. Én is egy faluban élek, de ettől függetlenül mindent megadok a kutyámnak, sétálni viszem, bent alszik meg minden. És nem csak én teszek így. Szóval ez a tipikus városi hozzá állás. oO Nekem semmi bajom a városi emberekkel, én is oda járok suliba. De ez a nagyképűség nem tudom mire jó. Oo Semmivel sem különbek a vidékieknél. Erről ennyit. :D
2011. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%

Itt a faluban október óta,mióta ideköltöztünk,két(!!!)alkalommal láttunk pórázon sétáltatott kutyát.Minket megszólnak,mert minden nap kivisszük futni a pusztára a kutyát,mert "elég annak az udvar".

És állatkínzónak neveznek minket,hogy a fajtatiszta kutyánk ivartalanítva van.Ehhez képest olyan rossz sora van,hogy ágyban alszik,szuperprémium tápot eszik stb.

2011. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, azért azt nem veszem be, hogy az a sok vidéki tapló állatkínzónak tart, mert ivartalaníttatod a kutyádat. Ennyire ne essünk mégse túlzásba, hogy a vidéki ember mind bunkó, az összes városinak pedig természetes az ivartalaníttatás.
2011. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!