Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleimet hogyan győzzem...

A szüleimet hogyan győzzem meg hogy vegyenek nekem egy akitát?

Figyelt kérdés
mondom nekik hogy foglalkozni fogok vele, de apa mindig azt mondja hogy téli kutya....
2011. febr. 18. 20:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
téli kutya nagy kutya és konok nehezen kezelhető kutya. semmiképp nem első kutyás gazdának való..
2011. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyereknek akita nem való. Még én sem merném bevállalni. Mondjuk igaz, alapból határozott és "domináns" egyéniség vagyok, de akkor sem. Előbb keress egy könnyebben kezelhető kutyát, aztán majd ha nagyobb leszel, és lesz elég tapasztalatod, akkor térj vissza a témára. Még bőven ráérsz erre a dologra, ezt nem szabad elsietni.
2011. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
sehogyan ne akard meggyőzni a szüleidet! nem gyereknek való kutya!-egy szupererős, gyors vadászról van szó, nem gyerekjátékról! egy tapasztalt felnőtt kutyatartónak is nagy kihívást jelent akitát tartani, főleg ha nincs min. napi 5 órája sétáltatni, mozgatni, helyes mederbe terelni a vadászösztönét...egy rosszul kezelt akita mellett senki sem lenne biztonságban a családból...a dominancia náluk gyakran domináns agresszióban nyílvánul meg és nem nézik, hogy ember, kutya vagy macska az ellenfél ők támadnak ...és minden esélyük megvan a győzelemre, tökéletes, hatékony vadászok gyakran fejre, nyakra harapnak ha támadnak(medvevadásznak tenyésztették)
2011. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!