Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok, ha sétáltatás...

Mit csináltok, ha sétáltatás közben a kutyádat megtámadja egy másik kutya?

Figyelt kérdés

Már nagyon ritkán viszem el a kutyát sétálni, mert félek a kutyatámadásoktól. Az utca elején lakóknak állandóan kint lóg a kutyájuk az utcán, és volt már vele néhány véresebb összecsapása a kutyámmal. Szóltam a gazdáinak, hogy igazán becsukhatnák, aminek az lett a vége, hogy jól elküldtek melegebb éghajlatra, mondván, hogy mi a francnak akarok én falun kutyát sétáltatni. Persze semmi nem változott, mert ma sem jutottunk messzire.

Ti mit tesztek, ha a kutyátokat megtámadja egy másik? Hogy kell reagálni?


2011. febr. 20. 15:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az egyik "kedvenc" sztorim a következő: a múltkor abban a pillanatban ahogy hazaértünk, és becsuktam a kaput magunk mögött, hallottam, hogy a szembe szomszéd nyitotta is a kapuját. Értitek ezt? Néhány apró pillanaton múlt a kutyám élete, bele sem merek gondolni, mil ett volna, ha csak néhány másodpercre is, hosszabban megállunk séta közben....
2011. febr. 20. 20:07
 12/14 anonim ***** válasza:

A mi utcánkban is lakik egy ürge aki mindig kiengedte a két nagy testű keverék kutyáit.

Leszoktattam róla! :-D

2011. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gáz spré!én úgy lefújnám őket mint a pinty!ha meg nem lenne nálam akkor meg vmit hozzájuk vágnék az tuti!mondjuk egy nagy követ.megértem a gondod mert nálunk az utcánkban 8 kóbor kutya van pedig tudom hogy van 1-2 aminek van gazdája.most vettem eléggé borsos áron egy kiskutyát és most lenne a legfontosabb hogy megtanuljon sétálni pórázon de hogyan mikor megtámadják szegényt,persze megvédem és elzavarom őket de neki és még néha nekem is ilyesztő mikor egy falka kutya szalad utánunk.
2011. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem terelő kutyám van, ami sokkal több mozgást igényel, mint akármelyik más fajta.
2011. febr. 21. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!