Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szóltak már be neked kutya...

Szóltak már be neked kutya sétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Sokan mesélik, hogy beszóltak nekik, akik utálják a kutyákat, vagy csak olyan kedvűk van... Nekem még sose szóltak be, igaz nem csináltam eddig semmi rosszat, nameg ha meglátják a dobermann kutyámat, nem igazán kötekednének... Veled már történt ilyen?
2010. júl. 4. 21:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Rotim volt,és belénk kötöttek,h vigyem innen stb,meg ez egy gyilkos fajta.De volt rá példa h egy részeg hapsi megakarta magát haraptatni a kutyámmal,h fel tudjon jelenteni :S (gőzöm nincs miért)

Persze nem hagytam,nem a palit sajnáltam hanem a kutyámnak nem akartam rosszat,mert ez után csak ő járt volna rosszul(altatás stb).

2010. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 12 éves vagyok, legtöbbször az idősebbek vesznek célpontba. Sajnos elszomorító, hogy én békésen sétálok a kutyámmal, és az utca túlvégéről a szaporán sepregető idős néni ordibál, hogy ne sétáltassak kutyát, mert mindig ő szedi fel a végterméket, holott a zacskó mindig a zsebemben lapul. Bezzeg ha egy 70 centi magas kutyát sétáltatnék, nem járna a szájuk.
2010. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

PERSZE....

Tudnék mesélni! pl: testvérek a kutyák? am 2 fajtsizta kutya az egyik spani a másik német juhász, ezt elnéztem, mert egy idős nénike volt

A másik h mik ezek a korcsok? na erre bepöccentem, de ez az ember amugy is egy kötekedő volt

MÉG EGY ESET, H MIÉRT HÍVJUK A KUTYÁT Leónak, ne hívjuk úgy, mert az illető apját is úgy hívják!


ezek nem feltétlen nagy beszólások, de némelyik vicces, és van ami idegesítő, de általában nagyon sok kedves eset van, amikor dicsérik őket, ez örömmel tölt el

üdv

2010. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy! Mindennapos! Legtöbbször a lényege: "húzzatok innen a hülye korcsaiddal (nem is azok)"

-Bővebben: "anyukák" rendszeresen szólnak be, mert amikor elahaladunk pár másodperc alatt akkor az Ő kutyájuk üvölt és a baba nem tud aludni este hatkor. Érdekes módon sok helyen már évek óta nem nő a gyerek és kisbaba mert folyamatosan szólnak be több helyen is. Szoktak fenyegetőzni hogy kiengedik a kutyájuk (érdekes persze nem azok szólnak be akiknek csivavájuk van hanem az ilyen német juhászos, rotis gadzák).

-Aztán van egy pár lakó aki gyerek nélkül is beszól csak mert őt zavarja hogy ugat ránk a kutyája.

-Aztán van olyan aki azért szól be, mert merészelem egy elkerítetlen füves részre vinni a kutyáim ahol éppen ő is van másokkal. Mert hogy "odasz*ratom" meg ilyenek. Igaz hogy fél óra az út de az én kutyáim direkt addig tartogatják csak hogy oda sz*rjanak, na persze. Az sem érdekes hogy közbe ott a nagyszájú kezében a kisölp*csanyaló, ja és persze a nagy kutyákkal ugyanoda járókat sem piszkálják mert azoktól félnek.

-Vannak olyanok akik azért szólnak be mert ritka kutyám van. Általában ilyeneket mondanak, hogy "bárány, patkány, korcs, pitbull". Ez már nem annyira mert már ismerik a kutyáim és tudják hogy nem épp cukiságok.

Ha dobermannod van akkor megérdelek. Valószínáleg neked sosem fognak beszólni legfeljebb csendben hogy "vidd innen a vadállatot". De akinek ismeretlenebb kutyája van és nem olyan nagy annak simán.

2010. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kétszer volt rossz élményem a kutyasétáltatással. Egyszer a kistestű kutyámtól annyira féltek, hogy kb 1 méterre volt tőlünk az ember, és így mnodta hogy vigyázzak már mert a kutya mindjár rátámad, közben pedig oda se figyelt rá. Máskor pedig nem szóltak, kicsi voltam, elmentek mellettem és meglöktek nálam idősebbek, akkor viszont a kutyám egyből támadott volna rájuk, úgyhogy ha igazán beszólnának nekem séta közben, maximum picit megmorgatnám a kutyám :).
2010. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen én is tapasztaltam hogy egy idősebbnek nem szólnak be, bezzeg egy fiatal léánynak mint neked simán...
2010. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
*lánynak
2010. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
71%
Szia, nekem goldenem van,ráadásul 4 hónapos szóval mindenki elolvad tőle, én viszont szóltam már be olyannak aki a járda mellett sz...tta a kutyáját, ha én összebírom szedni, szedje már ő is!!
2010. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa, a "szia, cica, van gazdád?" típusúakat már meg sem jegyzem x"D

Általában azért szólnak be, mert egy bolognese kutyusom van, aki mellettem sétál, plusz egy rotim és egy dobbermanom, akik néha lemaradnak, néha előrerohannak - természetesen ilyet csak erdőben, tekintettel vagyok más emberek félelmeire - és egyszer két viszonylag nagydarab srác jött velem szembe mikor én ugye sétálgatok az egyszem hófehér macskának kinéző kutyámmal, én magam is alig nőttem ki a földből, úgyhogy érdekes ajánlatokat tettek arra, hogyan hasznosíthatnák a bokrot. Mikor meguntam a beszélgetést behívtam a két nagyobb kutyámat, látni kellett volna az arcukat, amikor a fák közzül előrohant a két kutyus x'D


Az emberek bunkók, de nem kell velük foglalkozni, egyszerjól megverik őket, és megtanulják befogni a szájukat.


Félreértések elkerülése végett: egyik kutyám sem agresszív, nem azért hívtam őket, hogy bántsák a két hapsit, viszont számomra megnyugtató volt a jelenlétük, plusz a két srác is hamar visszafordult...

2010. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez a nem kell velük foglalkozni jó ötlet csak nem jön be mindig. Nekem is mondták hogy tojjam le, aztán egyszer majdnem megölte a kutyám egy roti, mert tényleg kiengedték...
2010. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!