Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy lehessen kiskutyám?

Figyelt kérdés
Mi panel házban élünk, és ezért nem engedik..Én iskolába, ők meg persze dolgozni járnak. De semmi féle képpen nem engedik.. Már tiszta sokat könyörögtem nekik, de nem hat ...
2011. febr. 23. 08:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

13:04.

Te hü.lye vagy édes drága szivem? :)

1. Mióta kerül egy Yorkshire 30.000be? :'DD

2. ő egy TERRIER. erős kéz kell neki, rettentő makacs, első kutyásnak mégis miért ajánlod?

3. könnyen lehet hogy a pénzhiány miatt. tudod te milyen drága táp kell egy ilyen fajta kutyának?meg a 'normális',azaz egézséges Yorki 60.000nél KEZDŐDIK.


Gondolkodj mielőtt ba.romságokat írsz ;)


Kedves kérdező.

Ülj le komolyan beszélni a süzleiddel.

Kérdezd meg miéért nem lehet pontosan, és próbálj alkudni valamit,hogy hogyan egyeznének bele.

Én úgy kaptam meg a kutyusom hogy kitünő lett a bizonyítványom,megbeszéltük hogy akkor lehet :)

Sok sikert.


-Egy Yorkshire Terrier gazdi-

2011. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nesze kedves ucsó válaszoló itt van az a nem 30 de 40 ezres kutya :)

[link]

2011. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ezek szaporított kutyák,kitudja mifélék..:)ilyen helyről nem szabad kutyát venni!Nincsenek szűrve különböző betegségekre,és törzskönyv sincs,ami igazolja a származását!Szóval lehetnek akár betegek is,és a felmenőik közt lehet olyan egyed,ami keverék.
2011. febr. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!