Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy feljebb álló kutya,...

Egy feljebb álló kutya, dönthet a falkavezér "mellett? "

Figyelt kérdés

Van, hogy valami rosszat csinál a kutyám, kimegy engedély nélkül bezavarom a helyére, és a másik kutyám, aki felette van a rangsorban figyeli, hogy mit csinálok, és Ő is elkezd ugatni neki, hogy mit tett, szinte "leszidja" úgy ugat rá.

Szóval, ha valami olyat tesz a kutyám, amit nem kellene, és rászólok, akkor a másik figyeli, hogy most akkor szidás van, és utána ugat rá Ő is.

Van ilyen? Egy feljebb álló kioktat egy alatta lévőt a vezérrel együtt?

Vagy, nem én lennék a vezér?


2011. febr. 25. 16:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
46%
És befejeztem! Hülyékkel vitatkozni nem lehet! Elnézést a kérdezőtől még 1x!
2011. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
22%
Én egy kultúrált embernek tartom magam, így kultúráltan is tudom megírni a véleményemet, az egy dolog, hogy az előző kommentemnél néhányszor leírtam a sz*r szót. Nos ez azért volt, mert itt a 10 ember közül 10 nem bírja megérteni, hogy mit akarok írni. Előzőnek üzenném, hogy a kölyökkutyák vételáráról beszéltem, amikor azt mondtam, hogy egy ázsiai kölyök minimum 80.000-be kerül, mert sok dologra képes, sok mindent meg tud csinálni, és a yorkira írtam, hogy nem nagyon kerülhet többe 10.000-nél, mert nem csinál semmit, nem jó semmire. Csak ugat a semmire, illetve a nagyobb kutyákra, amikor a kis hülye is látja, hogy egy harapás lenne a nagynak. Nem tudlak megérteni titeket, mert nem tudjátok elfogadni a véleményemet, de mégis visszaírtok rá, én akkor is kiállok az mellet, hogy a kistestű kutya semmire való, hogy ismételem magam, csak arra, hogy összeszarja a házat. Lehet szobatiszta, de a nagy része nem az. Bár lehet, hogy ti sem értetek meg engem, ezért is próbáltok mindenféle leugatással megmondani nekem, hogy mi a jó egy kistestű kutyában. Ismétlem a véleményem: semmire, és amit előbb írtam, és párszor már elismételtem. NA ennyi volt még a hozzászólásom. Amúgy 17/F
2011. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

na akkor olvass is mert az összes 58%os válaszoló én voltam!!!aki mindent írt! És azt is írtam h egy yorki többe is kerülhet mint egy ázsiai! De 17 vagy, jól tippeltem, tényleg nem érdemes veled vitázni, majd ha felnősz talán megérted! És ezek szerint tényleg nem értesz a kutyákhoz, és nagyon elfoglalt vagy? Ugyan kérlek, tanuláson kívül, mi dolgod?

Na mindegy, felesleges is beszélni, majd szüleid még nevelnek! Úgy is most kezdődik a "zűrös" időszakod!

Szia

2011. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
63%
Már 3 éves korom óta van kutyánk, mindig is nagy testű kutyáink voltak, és most vettünk egy ázsiai kölyköt nemrég. Nagy pénz van benne, és szerintem nagyon jó biznisz. Gyönyörű, szinte biztos, hogy kiállításokon nyer majd. Én szívesen foglalkoznék majd kutyákkal, mert ahogy előbb említettem, szerintem jó biznisz. Ha leszek 18-20 éves, ami nemsokára lesz, tuti, hogy veszek egy tenyészkutyát, szintén közép-ázsiait. Nálam ez a nyerő, nyilván lenne más melóm is, de mondjuk ez már nem nagyon tartozik ide. Ami ide tartozik, azt mindent leírtam. BB
2011. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy aki ennyire tudatlan, csak a saját igazát hajtogatja azután is, miután már észérvekkel megcáfolták a véleményét.

Amúgy nekem border collie-m van, az unokabátyám szerint például az sem kutya, neki is csak a kaukázusi méretű ebek jönnek be, lelke rajta, de ennyi zagyvaságot nem hord össze mégsem.

Aki meg azt hiszi, hogy kap yorkit 10-ért, az nincs tisztába semmivel, minek ír? Lehet, hogy nem adnál érte annyit, de attól még alsó hangon, ha törzskönyves kutyát veszel, 80-nál kezdődnek, de egy ritkább fajta 120 alatt nincs is.

A nagy testű fajtáknál is ugyan így, legfennebb azért drágább egy-egy nagytestű fajta, mert tényleg többet eszik, és szegény tenyésztő is szeretné legalább nullszaldósra kihozni a tartásukat, tenyésztésüket.

Jó biznisz? Egy szaporítónak jó biznisz.

Egy tenyésztőnek? Mindent egybevéve örülhet, ha nem fizet rá nagyon. Miért? Mert másfél éves korától 7 éves koráig lehet csak tenyésztésbe vonni egy kutyát, ergo addig hoz a konyhára, előtte, utána nem. Kennelnév kiváltás, klubtagság kiváltás minden évben, orvosi vizsgálatok, kötelező és ajánlott szűrések, tenyészszemle, kiállítások, sokszor külföldön, benzinköltség, élelmezés, vizsgák, fedeztetés, fedezési jegy, törzskönyvezés, chipezés, oltások, hirdetések, honlap, és még sok egyéb dolog a mindennapokban többe kerül, mint amiért eladhatod.

Szerettem volna idén egy almot lehozni, mert nyáron lesz 7 éves a kutyám, de egyszerűen nincs 250 ezer forintom erre.

Ha szerencsés lennék, kis haszonnal talán vissza is jönne a befektetett pénz, de, ha azt veszem, akkor azt már 8-szor megette, és még meg is fogja.

Nem véletlen, hogy csak nagyon elkötelezett emberek vállalják a kutyázást, és aki azt hiszi, hogy ez jó biznisz, annak csak azt tudom mondani, hogy hajrá, próbálja csak ki, de legfeljebb csak szaporító lehet, ha hasznot vár, nem tenyésztő. Azok a kutyák pedig nem véletlenül betegesek, hisz nincs annyi befektetve, mint kellene. Szűrések, vizsgálatok és jó minőségű táp nélkül, labilis szülőktől származó kiskutyák. Ha ezt akarod, nyerhetsz rajta.

Buta, buta buta!!!


Nagyon buta.

Ostoba ember.(gyerek)

2011. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért foglalkozol azzal, hogy nekem mi a tervem. Én akkor is kitartok a véleményem mellett, hogy a kistermetű kutyák csak arra jók, hogy összeszarják a házat. Semmi hasznuk. A nagytestűknek van. Még kössetek belém százan, akkor se fog változni a véleményem na................. És amúgy azt sem tudom, hogy mért vitázol, ha szerinted egy buta kis "gyerek" vagyok. Kössz nacsá
2011. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Azért, amiért nem bírnám szó nélkül hagyni azt sem, ha azt látnám, hogy valaki az utcán rugdossa a gyerekét annak ellenére, hogy nyilvánvalóan csak egy korlátolt ember tesz ilyet.

Nem is a kistestű kutyákról írtam most, hanem a tenyésztési elképzeléseidre reagáltam, minden jogom meg van rá, mint neked ahhoz, hogy ostoba legyél, ismét az alacsony intelligenciádat bizonyítottad ezzel is, és szomorú, hogy ilyen emberek is vannak a világon, mint te, de ez van.

Tudod, ha igazad lenne, mindenki kutyát tenyésztene, sajnos sok olyan meg is teszi, mint te.

A kutyák pedig nem tesznek különbséget egymás között, mint az emberek, épp ezért lehet, méghozzá gyakran, hogy egy böhöm nagy eb felett egy kis mitugrász áll a rangsorban.

Sajnálom, hogy ilyen szűk látókörű vagy, tényleg nehéz elhinni, hogy igaz, hogy csak a hülyék biztosak a dolgukban, a normális ember mindig elgondolkodik, hogy helyes-e a meglátása. Szerintem te is tudod, hogy nem igazad, hanem véleményed van. Ha meg nem, akkor még ostobább vagy. Igazából az, hogy ilyen vagy, nem hiszem, hogy a te hibád, szerintem csak nevelés kérdése, hogy valaki mennyire lesz nyitott a világra, mennyi empátia szorul belé. A negatív gondolatok csak negatívakat szülnek tovább, ha ilyen ellenséges vagy bizonyos dolgokban, valószínűleg az egész életed is bizonyos komplexusokkal kell leélned, ami sajnálatos, főleg, hogy már ilyen súlyos a problémád, holott még csak 17 éves vagy.

A szüleid vagy valami gazdag, nagyon sznob emberek, vagy a másik véglet, és iskolázatlan parasztok, esetleg egyik sem, csak le se szartak téged soha. Egyszerűen nem hiszem el, hogy normális emberek nevelhetnek ilyen korlátolt gyereket.

Sajnálom, nem akartam ennyire agresszív lenni, de a kutyák és a kutyatartás érzékeny pont, és nem szeretem, ha laikusok úgy beszélnek róla, mintha lenne bármi fogalmuk róla.

2011. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Naccsá-hihihi
2011. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár tényleg kikelek magamból. A K*VA ANYÁD BÜDÖS P*ÁT KÉPZELSZ TE MAGADRÓL ZSSUZSI???? HOGY AZ ANYÁDBA JÖSSZ TE AHOZ, HOGY ILYENEKET ÍRJ RÓLAM??? ITT MÁR RÉG NEM A KIS KÖCSÖG KUTYÁKRÓL VAN SZÓ, HANEM HOGY MEG AKAORD MONDANI NEKEM MI A GONDOM. TEEEEE HÜLYELEÁNY. ITT BEFEJEZTEM A VITÁT, MERT ILYEN IDIÓTA F*FEJ EMBEREKKEL NEM VAGYOK HAJLANDÓ BESZÉLNI !!!! IDIÓTA. AHHOZ KÉPEST, HOGY IDŐSEBB VAGY, TE VITÁZOL ITT AZ ÁLLÍTÓLAGOS, BUTA 17 ÉVES GYEREKKEL. AKI ÉN VAGYOK, ÉS TUDOM MIT BESZÉLEK.ÉS EDDIG NORMÁLISAN ÍRTAM MEG MINDEN KOMMENTET, DE TE FELHÚZOD AZ AGYAM A HÜLYE BESZÓLÁSAIDDAL. HÜLYE GYÖKÉR !! IDIÓTA OSTOBA, NEM TUDOK MÁST MONDANI TE SZAR TEEEEEEEEEEEEE. ITT BEFEJEZTEM A HÜLYE VITÁT. NEM IS KELL VISSZAÍRNOD, DE EZT MÉG REMÉLEM ELOLVASOD ÉS GONDOLKODJ EL AZ IDIÓTA BESZÓLÁSAIDON.
2011. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Figyelj, kisfiú, szerintem nem ártana szakemberhez fordulnod...
2011. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!