Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja az embereknek a...

Mi a baja az embereknek a pitbullokkal? Nekem is az van és előítéletekben nincs hiány.

Figyelt kérdés
Szóval mért van az hogy hiába kölyök a kutyusom már most mikor sétáltatom elkerülnek azok akiknek gyerekük van és átmennek az út másik oldalára. A kutyások a kis pincsiket meg felveszik ha meglátják pedig Ő maximum játszani akar és mindenkivel barátságos van mellette 1 kistermetű kutyám is. A kis tacsimhoz meg szeretik kérdés nélkül odaengedni a gyerekeket csakhogy a tacsi utálja a gyerekeket és nem szereti ha cseszegetik és hamarabb megharapná őket mint a pitem. Csütörtökön lesznek mindketten ivartalanítva. Szóval mért baj ha pitem van?
2011. febr. 28. 14:45
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Pontosan:))
2011. márc. 2. 20:15
 52/54 anonim ***** válasza:

Mert úgy él a köztudatban, hogy egy vérengző vadállat, és ha összeakadsz vele az utcán, tutira nem mész haza.. Egyszóval, ha azt mondod hogy pit bull, a másik azonnal vérfürdőre és egy agresszív, gyilkos kutyára gondol. Persze amikor egy rosszul szocializált pit megsebesít/megöl valakit a média azonnal szétkürtöli, hogy már megint azok az aljas pit bullok. Holott a pitek normális esetben nem bántják az embert, ők csak a másik kutyát/bikát bánthatták, de az embert tilos volt. Erre tenyésztették ki őket. És hozzá kell tegyem, hogy egy kistestű kutya (tacsi, yorki, csivava stb.) fogadok előbb fog megharapni egy gyereket mint a te pitet.. meg amikor az emberek nyavajognak hogy a te kutyád meg fogja támadni az ő kiskutyáját, az esetek 98 százalékában az a kis törpe esne neki a te pitednek... meg ugye van egy karaktere a piteknek és egy ilyen tégla szerű fejtől, hatalmas izmoktól (plusz amikor a fülül is vágva van) kihűlhet az emberben a vér (pontosabban sajnos ki is hűl).

Mondjuk a vadságáról meg arról, hogy támad inkább nem is szólok, hanem ezt mutatom:

[link]

2011. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 zsuzsabazsa ***** válasza:
83%

Akár Pit, akár Stafi laikus kutyatartó kezébe nem való.

Az ilyen kutya kölyöknek nagyon aranyos, de mikor már felnő és beérik okozhatnak váratlan meglepetéseket.

Azért az ilyen kutya mellé Ember kell.

A Spániel támadásokhoz hozzászólva, elhiszem, hogy így van, de azt ne felejtsük el, hogy a harapás erőssége és kitartás a Pitbulléhoz képest nem is említhető.

2011. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 zeusz4 ***** válasza:
Szia őszintén meg mondom én nem olvastam végig ezt a rengeteg komentett amit írtak de szerintem te ne foglalkozz azzokkal az emberekkel akik ki kerülnek téged ők csak azt látják jaj ez olyan kutya amit atv-ben látak mert "állítólag "meg támadott valakitpeddig lehet hogy egy német juhász volt csak éppen egy oitt bull képe volt jobb hogy mellé rakják.De ha az emberek nem a kutyát itéllnék el csak azt a gazdát aki rosszul nevelte akkor kevessebb kutyát kéne el altatni,Ne foglalkozz velük.
2011. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!