Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feladtam a keresgélést a...

Feladtam a keresgélést a neten, már nem tudom milyen kutyust is válasszak. Kérem segítsen aki tud és ért hozzá, milyen kutyát vegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Röviden leírva valami kis termetű kutyus kellene ami elég együttműködő, nem igényel sok tanítást, játékos természetű és szereti a gyerekeket. Kertes házban élünk, így a kutyusnak sok helye lesz szaladgálni. Van egy 3 éves kisfiam így csak kisméretű gyerekbarát kutyust választhatunk. Már sokat olvasgattam de tényleg nem tudom mi lenne a legjobb választás. Először foxterriert szerettem volna, de nem értek a kutyaneveléshez, és azt olvastam róla vele sokat kell törődni, nevelni kell.

Szerintetek milyen kutyafajtát válasszunk (vagy keveréket mert nem fontos hogy fajtiszta legyen)?

Köszönöm :)


2011. márc. 4. 23:06
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Újfoundlandi!:) Tudom, nagy testű kutya - de gyerekbarát, és ahogy olvastam kertes házban éltek! Sok mindent eltűr egy gyereknek, még olyat is amit a gazdinak nem. Nagyon okos, értelmes, szerethető fajta. Nekem régen az volt, csak ajánlani tudom mindenkinek.
2011. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia !

Le a klappal előtted, a menhely remek ötlet, menyhelyi kutyák igazán hűséges szerető családtaggá tudnak válni!

Ott is vanank akár fajtatiszta kölykök is!

Amúgy most én boxereket tenyésztek,előtte csau-csau volt.!


Mindkét fajta remek választás kisgyermekek mellé, nálunk a családban szerencsére rengeteg kisgyermek van, a 6 éves hugom,bent ült a boxerrel az elletőládába és semmi gond nem volt a Csau-csauhoz gyerekként imádtam bújni:)

Hiányzik:((

2011. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A Jack Russel Terrier nagyon édes kiskutyus, nekem is volt már :) Ha kezdettől fogva, belevonjuk a közös programokba, nagyon fog kötődni a családhoz!! Nem kell fésülni, mivel rövid szőrzete van, de persze van több félében is :) Remélem tudtam segíteni :)
2011. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!