Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?

Mit csináljak a kutyámmal?

Figyelt kérdés

A kutyám Labrador és Golden keverék fiú és angyon nagy a mozgásigénye nagy az udvar ahol tud mozogni és áprilisba lesz 1 éves! A közelbe tüzel egy kutya szerintem és a kutyám elszökött 2 órát rohangált kint mikor be tudtam vinni adtam neki vizet de mindent kihányt másnap már evett is nem hányt ki semmit szerintem csak a rohangálás miatt volt mert azóta se hány viszont muszály láncon lennie még nem tudjuk meg hol szökött ki mit csináljak, hogy ne bolonduljon meg a láncon? Nagyon jól viseli most jó idő van süt a nap és napozik de nem akar elmenni de mit játszak vele vagy mit csináljak?? Még nem csináljuk meg a kerítést nem tudom és nem is merem elengedni mert a szomszédok se örülnének neki, hogy mindig kint van! Nem fog megbolondulni a láncon?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 13. 12:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha lacra teszed es nagy a mozgas igenye akk az artani fog neki
2011. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 IGCM ***** válasza:

Vegyetek neki egy haltit és azzal eltudod vinni sétálni :)

És kutyaiskola se ártana.

2011. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én a kutyasulit csak akkor ajánlanám ha elég jók az anyagi körülményeid és tudsz havonta 20 000-ret fizetni.

Szerintem pórázRa fogd és vidd körbe a kerítés mellett és ha valahol ki akar menni akkor az a hely :)

2011. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Itt az emberek 2 szót ismernek. Kutyasuli és állatorvos. Jah, a minőségi tápot el ne felejtsem...

Itt a válsz a kérdésedre:

[link]

Befele fordítva.

Hidd el, kétszer is meg fogja gondolni, hogy is csinálja a dolgokat... Ha nincs rá pénzed, kérj kölcsön a tüzelős időszakra valakitől egy ilyen nyakörvet, de a méretre figyelj és először csak a kertbe próbáld ki, ismerje meg, tudja mi az. Ha már ez sem segít (nálam ez már csak a végső megoldásként jöhet szóba, nem vagyok állatkínzó), akkor muszáj leszel ivartalaníttatni, de az pedig drága, de hosszú távon nagyon is megéri.

Nagyon szerelmi beteg a kutyud most, biztos sokat fog fogyni is. Sajnálom :S

2011. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És mit jelent a szerelmi beteg? Hogy a szerelmével akar lenni? És a halti vagy a fojtónyakörv segítene? Találtam egy kutyasulit 5500ft egy hónap és abba a városba ahol lakok! Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 19. 18:02
 16/16 A kérdező kommentje:
Na nem ezt ki se találtátok szögesnyakörvet semmi áron nem veszek max. haltit vagy fojtónyakörvet szögesnyakörv szóba se jöhet! NEM NEM ÉS NEM! Nem kíhzom a kutyámat és egyépként is nagyon szeretem!
2011. márc. 19. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!