Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalatok a Héry...

Mik a tapasztalatok a Héry kölyöksamponnal?

Figyelt kérdés

12 hetes colliemnak szeretnék minőségi sampont venni, én egyedül ezt a Héryt találtam. Kiállítások előtt lenne fürdetve. Van esetleg valaki, aki használ(t) ilyet?

[link]


2011. márc. 17. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy időben használtam azt a sampont, tudom ajánlani! Nagyon finom az illata, esetleg még ha úgyis kiállításra kellene, ajánlom a balzsamját is.


Vagy ha be tudod szerezni, még ezt ajánlom:

[link]

Árkategóriában megegyező, de számomra jobb.

2011. márc. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ninna ♥ ***** válasza:
Én bátran ajánlom ezt, a border collie-mon ezt használtam kölyökkorában, és nagyon jól bevált nálunk. Ő alapból az a sárbafekvős, bandázós kutyus, szóval sokszor kellett kölyökkorában a bundáját megfelelően ápolni, rengetegszer a fürdetés volt a megoldás csak, és ez a sampont egyáltalán nem rongálta a szőrét, ma is gyönyörű. Én bátran tudom ajánlani ezt a sampont, de szerintem nézd át a Zanni termékeit is, ott is nagyon jók vannak: [link]
2011. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kutyasampon de van a biogance az kb annyiba kerül mint a héry csak sokkal jobb
2011. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!