Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?

Mit csináljak a kutyámmal?

Figyelt kérdés
3 hónapos golden retriever kiskutyám nem tűri a pórázon való sétáltatást. Ráteszem a pórázt elindulunk és egyszer csak (pár lépés után) leül vagy lefekszik, várunk egy picit, elindul és megint. És ez addig megy míg hazafelé nem vesszük az utunkat. Onnantól kezdve csak rohan hazafelé.
2011. márc. 18. 19:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

Felugrálásra: ha ezt teszi, fordíts neki hátat. Mindig.

A harapdálás: rikkants hangosat, mikor a bokádat kóstolgatja. Úgy, mint a kiskutya, amikor fáj neki valami.(pl. a lábára, vagy a farkára lépnek).

2011. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
az erőteljes NEM-mel próbálkozom mindkét esetben, remélem sikerrel járok :) végülis még egy hete sincs hogy nállam van :) csak úgy elég nehéz ha valaki ezért megdícséri valaki meg lekiabálja, bár már tudja h az én lábamra nem ugrálhat mert én hangosan mondom neki h NEM! :)
2011. márc. 18. 19:48
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én kutyám ugyanezt csinálta séta közben, katasztrófa volt vele sétálni pórázon. Aztán ahogy meg lettek az oltásai, 3 hónaposan rögtön elvittem kutyaiskolába, és magam sem hittem el, de varázsütésre egyik napról a másikra elkezdett szépen sétálni :)

Úgyhogy tudom javasolni a kutyaiskolát!

2011. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. márc. 19. 17:44
 15/16 anonim ***** válasza:

Szija!

Hasonlo helyzetben voltam nekem a Staffordom volt ilyen!

Semmikepen nem akart porazon jonni!

Nem szabad eroszakoskodni probald meg azt ,hogy a kutyad kiviszed egy terre,vagy ligetre,ahol szaladgalhat esetleg mas kutyakal talalkozhat,es utana engedelmesebb lesz.

2011. márc. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
3 hónapos és még nincs meg az összes oltása :S de ha meg lesz azonnal viszem :) és köszi
2011. márc. 22. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!