Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséég! Fontos (? )

Segítséég! Fontos (? )

Figyelt kérdés

a kutyám szeme az egyik tiszta piros valami belepte félig de csak az egyiket.. nem tudom mi az és azt akarom kérdezni hogy amit embernek irt fel orvos kötőhártya gyulladásra azt adhatom-e neki mert orvoshoz nem tudom vinni egyrészt azért mert nincs orvos a településen elvinni meg nemtudom sajnos de ha el is tudnám pénzem nincs rá.. nem azt akarom hallani hogy minek az ilyennek kutya ha nem tudja biztosítani a szükségleteit hanem hogy alkalmazhatom e azt a szemcseppet nála.

kérlek mondjatok valamit:S


2011. ápr. 2. 11:14
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
a képet megpróbálom
2011. ápr. 2. 12:22
 12/33 anonim ***** válasza:

Nekem állatorvos mondta ilyen esetben,hogy a brulamicint,illetve a tobrex-et lehet adni. Az enyém azt kapta, 2 nap alatt helyrejött,de én biztosra tudtam,hogy kötőhártya-gyulladása van.

Ha nem az,akkor árthatsz vele. Az is lehet. hogy megsérült a a szeme. Képet nem tudsz feltenni ide?

2011. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



[link]


ezt a 3at is alig sikerült összehozni.. nem nagyon hagyta magát

2011. ápr. 2. 13:00
 14/33 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehet a baja,én is csak a kamillát tudom ajánlani,de azt szeretném elmondani,hogy az emberi gyógyszerek nem minden esetben nem alkalmazhatók...legalább is még régebben a roti-nj keverékemt emberi gyógyszerrel mentette meg anyám. megcsípte a kutya nyelvét egy darázs és úgy bedagadt neki,hogy meg is fulladhatott volna.nekünk sem volt lehetődégünk orvoshoz vinne,meg idő sem lett volna rá.anya valamilyen emberi gyógyszert adott a kutyának és fél órán belül semmi baja nem volt. bár lehet,hogy az volt a szerencsénk,hogy anya ápolónőként dolgozik és pontosan tudta,hogy mit lehetne tenni...nem tudom.lényeg,hogy az emberi gyógyszer mentette meg a kutyámat
2011. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig, de ha kötőhártya gyulladása van arra nem biztos h jó a kamillás borogatás, barátomnak egyik este bepirosodott a szeme, este és másnap reggel kamillázta és du. elment orvoshoz, ahol mondta h kamillázta, az orvos meg le is cseszte érte h felejtse el a borogatást kötöhárgyagyulladáskor... csak azért irom mert nem biztos hogy az javítana a helyzeten....
2011. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel az állatorvost és kérdezd meg hogy adhatsz e ilyet a kutyának. de lehetséges hogy toklász.
2011. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
A kamilla szárít,ezért nem jó,max egyszer áttörölni naponta.
2011. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Kötőhártyagyulladás a kép alapján. Próbáld meg az említett szemcseppek valamelyikétr. Este csöpizz. Reggelre szebbnek kell lennie.
2011. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
mármint az emberi szemcseppet próbáljam meg? csak az van
2011. ápr. 2. 18:49
 20/33 anonim ***** válasza:
Mi a neve a cseppnek?
2011. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!