Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudom hogy nem sürün lehet...

Tudom hogy nem sürün lehet fürdetni a kutyákat. Fél éves és fürdetésnél bolhaírtós sampont használok de marad benne. Hogyan tudnám kipusztítani belőle teljesen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Használj bolhanyakörvet vagy bolhaírtó cseppeket.
2009. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cseppek váltak be legjobban, tíz éve használom és még sohasem volt bolhás állatom.
2009. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A bolhaírtó nyakörv arra jó, hogy azon a szerencsétlen nyakörvön tuti nem lesz egy szál bolha sem. Mi 5 évig kínlódtunk vele, mígnem az állatpatikában ajánlottak egy szérumot, amit a kutya tarkojára kell kenni, és egy évre védelmet nyújt (kék színű, zselé állaga van, és műanyag átlátszó tubusban adják, ami nem nagyobb pl. 2 ceruzaelemnél.). Ez vált be. sem a samponok, sem a spray, de még a fürdetés sem használt soha, ez igen. Bár ez meg egyáltalán nem olcsó...


ne hagyd hogy elfajuljon, nekünk a végén már a szőnyegbe is volt...

2009. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

A legegyszerűbb és legolcsóbb a bolhairtó por, a kutyámnál ez bevállt, igaz nem lakásban él, és ezért egyszerűbb ennek a használata. (Beporzás után megrázza magát)

Havonta/ 2havonta beszórom vele, és bedörzsizem a szőrbe, ném.juh.

2009. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem két kutyám van.egyszer voltak bolhásak.csöppeket használunk,ez nem egy évig,hanem 3hónapig véd!!!letelt a 3hónap,nem irtam fel előtte,hogy mikor csepegtettük őket,tallálkoztunk egy bolhás kutyával,és másnapra ár agy 6volt a kutyáimbe.cseppek,és másnapra semmi,kidöglenek a dögök.a por nekünk nem vált be!
2009. márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
01:02-es vagyok. a por sem használt nálunk, bár lehet tényleg sokat jelent, ha a lakásba van a kutya, nálunk szabadon mozog...
2009. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Frontline-t ajánlom, este csepegtetsz a kutyára, és reggelre az összes bolha kimegy belőle... Ez asszem 3 hónapig véd, kb 2000 Ft egy adag (drága, de tényleg hatásos). Minden egyéb infó rajta van használati utasításon! :)
2009. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!