Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Szoktatok birkózni...

Kutyások! Szoktatok birkózni a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze!
2011. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs igénye ilyenre. Magabiztosabb kutyával nevelés szempontjából sem tenném.
2011. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze.nagyon élveziik. :D
2011. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
csak ha kanos vagyok
2011. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

de, csak úgy, hogy azért érezze, ÉN vagyok a falkavezér!

(ha visszaél az erejével, (német-juhász), úgy vágom ököllel orrba, hogy elszédül (volt rá már példa), tart is tőlem, nem kell kiabálni vele ha nagyon beleéli magát a játékba, csak határozott hangnemben rászolni, hogy "elégvolt", már vonul is farkát behúzva el...

2011. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az egyikkel szoktam. Érdekes módon pont a dominánsabbal játsszunk így. :D De mivel nagyon kistestű, nem jelent gondot, hogy mindig én irányítsam a játékot és ha nagyon bevadul, akkor azonnal abba is hagyjuk. A másik kutyám olyan természetű, hogy vele nem lehet ilyet játszani, mert annyira kis félős természet, hogy azt hiszi, bántani akarom. :D Ezért vele nem is erőltetem, ővele inkább huzakodni és labdázni szoktunk. :)
2011. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xnorkax ***** válasza:
Szoktunk, bár néhányszor megbánom, hogy eszembe jutott. xD Ugyanis a kutyám imád birkózni, de kicsit durvábban az átlagnál és ha belefeledkezik sokszor erősebben csíp oda játékból. Ilyenkor vége is van a játéknak...
2011. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.A fiatalabbik kutyánk imád birkózni,előtte hempereg az ágyban,és utána várja,hogy valamejikünk odamenjen és birkózzon vele.
2011. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha nekiálnék bírkózni vele újj kutya kéne XD

inkább csak a hasát vakarom így nehezen töröm össze szegényt

2011. ápr. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!