Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil be a kutyám ha...

Miért pisil be a kutyám ha napi 4-szer viszem sétálni (fél órát)? Csak az írjon aki ésszerű választ tud rá adni, és nem valami hülyeséget ír!

Figyelt kérdés

Amikor reggel kijövök a szobámból látom , hogy mindenhol lepisilte a kanapét.

Hozzá teszem 11 éves kutya,de akkor is..nem értem napi 4-szer fél órás séta neki miért nem elég...?!

Valaki tud segíteni ?


2011. ápr. 17. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lehet h vizelettartási problémája van?meg ha egyszer odapisilt,akkor utána is odafog mert érzi a szagot.
2011. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az is lehetséges amit első írt, meg az is lehet jelöl.

Bár nem derült ki hogy fiú e vagy lány?

2011. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

fiú kutya.

De ha jelölne nem egy kisebb tavat kreálna oda hanem csak egy kis csík szerűt. Nem ?

2011. ápr. 17. 08:53
 4/10 anonim ***** válasza:
nekünk mindig a szönyegre pisilt,hiába takaritottam ki,meg rácsaptam,tudta h rosszat csinal,mégis megtette.nem tudod elzárni?
2011. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen a szőnyegre is pisil de nem tudom elzárni ,sajna...

És is rácsaptam megkiabáltam vele , de újra és újra megtette aztán már az egész kanapé körül egy törülközőhöz hasonló van letéve..de az megnem a legszebb látvány..

2011. ápr. 17. 09:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy vizelettartási probléma, de lehet, hogy valami pszichés dolog van a háttérben. Nem érte mostanában nagyobb stressz, trauma? Állatorvos mit mondott?
2011. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

2Ez igazából nem most hanem egy fél éve kezdődött,de azt hittem a lány kutyánk miatt jelöl.De közbe a lány beteg lett és elkellett altatnunk :(

De most is folytatja csak most még többet... :(

2011. ápr. 17. 09:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető az is, hogy vizelettartási problémája lett ennyi idősen. De az is lehet, hogy stressz érte a másik kutyus halálával, mert ez, hogy csak akkor pisil be amikor egyedül kell lennie (ha jól értem) arra utal, hogy szorong egyedül, és ezt enyhíti a bevizeléssel.
2011. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám pl. hét éves, és sokkal hamarabb és sűrűbben kell kiengednem, mint fiatalabb korában. Esetleg próbáljátok meg sűrűbben levinni.
2011. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idős kutyák többet isznak, ezért többet is vizelnek. De ebben a korban már nem meglepő ha előfordul egy két betegség, vizelettartási probléma, vagy bármi más...idős kutyákkal ez már vele jár, ezért nem kell bántani, nem tehet róla ha szeretné, de nem tudja tartani már...ezért is való a kutya, kertes házba, ahol akkor intézi a dolgát mikor szeretné, nem hiába van az a tény hogy a lakásban tartott kutyáknak gyorsabban gyakrabban kialakul a vizelettartási probléma és egyéb vese baj, mert mindig tartaniuk kell, addig ameddig ki nem viszi őket valaki..
2011. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!