Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? A boxerem...

Mit csináljak? A boxerem minden hülyeséget összeeszik!

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen a dolog, mivel ezek miatt hasmenése is van (az udvar kész csatatér, hiába szedem fel...), illetve hangos és büdös szellentéseket produkál. Mi elég kaját adunk neki, többször is, de egy igazi zabagép, mindent megeszik, amit talál.

Az udvarunk gyümölcsfákkal van tele, a leesett gyümölcsöket, vagy amelyikeket eléri az ágról, leeszi. Egy vödörbe csöpög a klíma víze, ő abból akar inni, hiába teszünk oda mindent, hogy ne érje el.

Amit elér, azt ,egeszi, megissza. Beleérte a régi, megrohadt gyümölcsöket is. A minap ilyen gyümölcsökkel teli vödröt vittem a hátsó udvarba (ahova nem tud elmenni), de bentfelejtettem valamit, és visszamente,. Mire kiértem újból, a kutya tömte magába a rodhadt káposztát. Ha ez sem lenne elég, folyamatosan megeszi a csigákat és kukacokat! Mivel szoktassam le erről? Mert ez undorító és egészségtelen is. :S


2011. jún. 21. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát vitamin hiánya nincs,az biztos.Leginkább csak rossz szokásnak tűnik.Mikor otthon vagytok legalább pár napig egybe,próbáljátok állandó felügyelet alatt tartani.Amikor enne-inna tilosban rászólni.Ha teszem fel nem bántja,megdicsérni.A kakievőket így szokták,de végül is a te kutyád nem rossz dolgokat eszik,csak mérték nélkül.
2011. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
viszitek eleget sétálni? akkor találnak ki maguknak ilyen mókákat ha nincsenek lemozgatva
2011. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)Mostanában nem volt séta, de minden nap meguffatjuk a hársó nagyudvarban (tényleg hatalmas, régen mezőgazdasági képek voltak ott, nagy górék, ma egy sima terület) Szóval ott játszunk vele, illetve nincs egyedül, van mellette egy labrador, aki zabagéb, de csak abból nem simer mértéket, amit mi adunk neki. (bár a labri fogyózik... :))

A sétáltatás azért maradt félbe, mert rengeteg a kóborkutya, és egyszer nekünk is támadtak. (egy pár éve) Azóta egyedül nem megyek sétáltatni kutát, de itt a nyár, többet leszünk együtt a családdal, barátaimmal, majd mindig visszük a kutyusokat is.

Amikor kint vagyok, igyekszünk rászólni, de lehet, hogy az elkövetkező napokban többet leszek kint, szinte mindig. De a csigaevése aggaszt a legjobban, lehet tőle valami baja?

2011. jún. 21. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A csiga evéstől nem hinném, hogy baja lenne hiszen nem tartalmaz olyan dolgot, viszont a mértéktelen rothadt gyümölcstől előfordulhat hogy a gyomrának nem tesz jó, ez is azt jelzi hogy fosik tőle szegény.
2011. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is unaloműző tevékenységnek tűnik. ha nem tudod kivinni egyedül, akkor taníts neki trükköket otthon, és utána játsz vele nagyokat. Fáraszd le agyban, ha fizikailag nem tudod!
2011. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szokták perverz étvágynak hívni, nekem a kutyám a macskasz@rt eszi, ha nem takarítom el rögtön. Sokszor kapott érte, de néha még most is meglátogatja az almot. ő nem a csigát, hanem a békát kergeti, volt ebből már probléma, két napot végig hányt.

vidd ki sétálni, futni, egy boxernek azért jóval több a mozgásigénye.:)

2011. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!