Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted ez milyen ötlet...

Szerinted ez milyen ötlet lenne vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Szóval bocs ha regényt írok,de tényleg érdekel

"Német juhászról" lenne szó (mentett lenne)...

Mentettünk már meg 1 kutyát akiről kiderült,hogy staff de akkor én 9 évesen nem sokat tudtam foglalkozni vele pl tanítás de az ül,marad,fekszik parancsokat tudja csak vele sétálni nem nagyon szeretek.

Van egy csivavánk is Ő "fordul,ül,fekszik,marad" parancsokat tudja de sétát nem igen bírja (4-5 óra)

Staffot vinném de egyedül nem merem,meg így is erősebb nálam de nem úgy kell elképzelni,hogy ide-oda cibál csak ha szagolni akar valamit de akkor iszonyatosan.

És elgondolkoztam még 1 kutya megmentésén (menhely vagy ha valaki menhelyre vinné a nála született kölyköket),szóval 3. kutya lenne.

1x feltettem a kérdést már sokan lehurrogtak h "ne legyen kutya főleg nem 3."

De összeszorult a szívem mikor egy kiskutyát látok aki tényleg megérdemelne 1 szerető helyet és nincs helyette megvárják,hogy megfelelő idős legyen és beviszik menhelyre:(

családba meg nem kell senkinek kutya..:/

Én arra gondoltam,hogy ha lenne akkor lány (ivartalanítva mert a 2 kutyánk kan!) és megtanítani póráz nélkül sétálni,marad,ül stb parancs.

Szerinted megpróbáljam, vagy mondjak le erről?=/

L/14


2011. ápr. 20. 15:37
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
Akkor olyan fajta kutyát válassz,de tényleg,ami jól tanítható,szóval imponál a nevelőapádnak.Bemutathatod neki akár,hogy tudsz rá vigyázni,akár a többire.Bizonyítsd be neki,hogy képes vagy rá!
2011. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Néha-néha el tudok kapni egy-egy részt.

Hát igen csak ott a bibi "mit szólhat a 2 kanhoz" kérdés :/

mert az addig szép és jó,h szuka és ugye azt végignyálazza a kan meg ilyenek :)

De Ő mit szólna hozzá.Mert ha neki nem tetszene..

Ezért kölyökbe gondolkozok,de van olyan kölyök ami benn van 2-3 hónapja.

És ajánlottak fajtiszta jucit is csak legyen gazdi oltással 15 ezerért.

2011. ápr. 20. 16:23
 13/39 A kérdező kommentje:

...Ma 16:22.

Köszi igen csak anyu is mondta "mutasd meg a Tysonon(staff) tudsz vele bánni"

a kutya nem bánt,szót fogad.

De makacs kutya 1 hónap alatt vettem rá 1 trükkre:D

Ezért a német juci és Magyar vizsla ugrott be ha már anyám nem akar keveréket :(

Mert könnyen kezelhetők és szépek és Magyar vizsla még is Magyar fajta :D

2011. ápr. 20. 16:26
 14/39 anonim válasza:
Hát igen,a két kan és egy szuka az kényes rész...de végülis szerintem,ha nagyon akarod,ez is megoldható.Nemrég hozzánk hozták át unokatesómnak pont kölyök,lány kutyáját hozzánk,hogy vigyázzunk rá,amíg ő máshol van.Az én kutyámmal tartottuk egy udvarban,aki kan kutya,és nem lett belőle semmi baj+szomszédban is volt 2 kankutya és egy szuka,és ott sem volt fennakadás:)
2011. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
16:22 vagyok:) Szerintem végülis mind a két kutya amit leírtál,tanítható fajta.És szerintem mind a kettő még szeret is sétálni:) Szóval,én szurkolok neked,hogy sikerüljön meggyőzni őket,ugyanis én is imádom a kutyákat:)
2011. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Okésokés köszi elvileg 2 héten belül meglátjuk ha anyum nem mondd fel akkor nagy a valószínűsége,hogy lehet :)

De ha nem akar menhelyről mert félti a csivit?:(

szerintetek akkor tényleg mondjak le róla vagy ha ilyen ajánlat pl 15 ezres német juci oltással akkor elhozzuk?:/

2011. ápr. 20. 16:32
 17/39 A kérdező kommentje:
Persze amint elhoztam elvinni orvoshoz egy alapos kivizsgálás +chip :))
2011. ápr. 20. 16:33
 18/39 anonim válasza:
Hát ha oltással,akkor miért is ne? :)
2011. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Háát remélem megengedik mert német juci a szerelmem mióta ismerősével játszottam és olyan farkasos a kedvenc állatom meg a farkas:D

Magyar vizslát azért szeretem mert mesélték,hogy hogyan vigyázott rám a kutya anno akkor pedig a sírás kerülgetett:(

de ezeket a kis lökött bohócokat is szeretem akik most vannak :)

2011. ápr. 20. 16:38
 20/39 xnorkax ***** válasza:

Ezt én nem igazán értem. Szóval anyukád azért nem akar keveréket, mert nem tudjátok pontosan, mekkorára nő. De egy német juhász nem számít nálatok nagynak? Mert sok keverék (pl akik ilyen mindenféle mixek) nem nőnek NJnél nagyobbra. Vagy legalábbis ritkán. Ráadásul már ránézésre sejteni lehet, főleg a tappancsaiból milyen méretre számíthattok.

Ez a 15 ezer NJ menhelyről lenne? Mert ha nem, akkor eszedbe ne jusson megvenni. :D Inkább menhely. Ha fajtatisztát szeretnél tenyésztőtől vegyél.

2011. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!