Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted ez milyen ötlet...

Szerinted ez milyen ötlet lenne vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Szóval bocs ha regényt írok,de tényleg érdekel

"Német juhászról" lenne szó (mentett lenne)...

Mentettünk már meg 1 kutyát akiről kiderült,hogy staff de akkor én 9 évesen nem sokat tudtam foglalkozni vele pl tanítás de az ül,marad,fekszik parancsokat tudja csak vele sétálni nem nagyon szeretek.

Van egy csivavánk is Ő "fordul,ül,fekszik,marad" parancsokat tudja de sétát nem igen bírja (4-5 óra)

Staffot vinném de egyedül nem merem,meg így is erősebb nálam de nem úgy kell elképzelni,hogy ide-oda cibál csak ha szagolni akar valamit de akkor iszonyatosan.

És elgondolkoztam még 1 kutya megmentésén (menhely vagy ha valaki menhelyre vinné a nála született kölyköket),szóval 3. kutya lenne.

1x feltettem a kérdést már sokan lehurrogtak h "ne legyen kutya főleg nem 3."

De összeszorult a szívem mikor egy kiskutyát látok aki tényleg megérdemelne 1 szerető helyet és nincs helyette megvárják,hogy megfelelő idős legyen és beviszik menhelyre:(

családba meg nem kell senkinek kutya..:/

Én arra gondoltam,hogy ha lenne akkor lány (ivartalanítva mert a 2 kutyánk kan!) és megtanítani póráz nélkül sétálni,marad,ül stb parancs.

Szerinted megpróbáljam, vagy mondjak le erről?=/

L/14


2011. ápr. 20. 15:37
1 2 3 4
 31/39 xnorkax ***** válasza:
Na látod, vannak ott kölykök. :D Az első pl gyönyörű szép, de másik kettő is nagyon édes. :) Sajna sok a felelőtlen gazda és mindig lesznek kölykök a menhelyeken... :(
2011. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Hát csak jó lenne megismerni :D

És anyumnak belopni szívébe és nem mondana nemet :D

2011. ápr. 20. 21:30
 33/39 xnorkax ***** válasza:

Valószínű olyan, mint a legtöbb kölyök. Szóval nagy meglepetést nem okozhat. Kellő odafigyeléssel és megfelelő neveléssel bármit kihozhatsz ebből a kutyából.

Ja és megjegyzem a menhelyi kutyák általában sokkal jobban kijönnek a többi kutyával, mivel rá voltak szorulva, hogy alkalmazkodjanak és úgymond ebbe születtek bele (itt a kölykökre gondolok)

2011. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hozz haza egy kutyust a menhelyről, igazán dícséretes hogy megmentesz egy szegény árva kutyit :)
2011. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm anyum miután haza jött megmutatom neki az első kiskutyát:)
2011. ápr. 21. 19:15
 36/39 anonim ***** válasza:

szerintem neked jó lenne a vizsla fajtamentőktől elhozni egy vizslát (ők bejelentések alapján, menhelyekről, utcáról stb mentik a vizslákat)

megoldják a szállítást, ha kell az orvosi és az etetési költségekbe is beszállnak

addig lesz nálatok a vizsla, amíg nem találnak neki végeleges gazdát, de akár is ti is örökbe fogadhatjátok, ha megszeretitek

ez azért is lenne jó neked szerintem, mert így megismernéd a fajtát és kiderülne mennyire tudtok még egy kutyáról gondoskodni


[link]

itt nagyon sok infót megtalálsz és az eddig megmentett kutyákat is megismerheted

2011. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem hogy 14 évesen te elkezdessz bulizni pasizni vagy tanulni és ezek mellett nem lesz időd egy kra sem, főleg ha nj
2011. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Stupek Szabina válasza:
Ez aranyos hogy sajnálod a kutyákat, én is ilyen vagyok, szerintem vágj bele! :)
2011. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek és háát anyum munkahelyén múlik már csak marad-e:)

Kedves,utolsó előtti.Lehet kezdek 'pasizni,bulizni,tanulni' stb csak nem vagyok az a fajta,de egy kutyára lesz időm,akár este is elmegyek vele sétálni azon ne múljon :D

2011. máj. 3. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!