Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon húzza a pórázat?

Nagyon húzza a pórázat?

Figyelt kérdés
van egy 1éves labradorom, és mikor sétálni viszem akkor elkezd rohanni előre és nagyon húz, és akkor is húzza mikor már nem kap levegőt és fuldoklik, de csak húzza. most vegyek inkább hámot neki(ebben az a baj hogy erősebben tud húzni engem, és nem olcsó mutatság egy ekkora kutyára), vagy esetleg, hogyan tudnám megtanítani neki hogy ne húzzon ennyire? (a helyesírási hibákért bocsi)
2011. ápr. 22. 20:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Haltival. Nekem goldenem van, nagyon bevált. Eddig röpültem utána, most meg láb mellett jön gyönyörűen. Ha nem tudod mi az, keress rá.
2011. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
37%

Az ez előtti vagyok. Most keltem a válaszok után keletkezett kómámból.

Nos, a hám az ....ot sem ér. Tegyél rá egy szögest (most az állatvédők és a hozzá nem értő barmok el ne kezdjenek pofázni, mert nem értenek hozzá) és ne forogj mert egy helyben fogtok állni. Mentek, és ha húz rántasz egyet.


Na, most mondtam valamit, ti akik szerint csak a pofám jár

2011. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

nem a póráz hossza, a nyakörv típusa, vagy a hám az ami megakadályozza a kutyát abban hogy húzza a pórázt !!!

a gazda helyes viselkedése a kutyával az ami ezt megakadályozza !!

a halti egy remek dolog, de csak egy eszköz ami segít, nem pedig a megoldás !!

tök mindegy mi van a kutyán, egy jól szocializált kutya símán sétál a gazdi mellett egy 1,5 méteres madzagon vezetve is !

miért ? mert a gazdi ezt akarja, nem szavakkal ,nem erővel, nem rángatással !!

EZT HÍVJÁK FALKAVEZÉRNEK !

saját tapasztalatból mondom , már rám-csodálkoznak az úton , mert a hatalmas kutyám ( 70 cm magas,45 kg ) nyugodtan sétál mellettem !

a póráza, meg csak úgy lóg a nyakára dobva !!( azért a kézben tartom )

persze tanultam, gyakoroltam, olvastam, kutyasuliba jártam, DE MEGÉRTE, a kutya teszi amire utasítom, nem kell szóban,elég a testtartás, !!!

tehát működik a dolog !!!

2011. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Zseniális. Megjelent ez a kutyadoki, páran megnézik, és rögtön "értenek" is a kutyákhoz
2011. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvastam, hogy "nálatok te vagy a főnök" vagyis a dominanciával nincs baj. De ha húzza a pórázt, akkor mégis van valami baj vele! Méghozzá, hogy nem vesz komolyan. Menhelyen rengeteg ilyen kutyával volt dolgom. Ha szeretnéd segítek, csak írj ide: favaf@freemail.hu :) szívesen írok tanácsokat, és edzés programot is összeállítok, ha akarod!

2012. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!