Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akar mindenki kutyát...

Miért akar mindenki kutyát szaporítani?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, és több embertől is hallottam már, hogy jaj van egy olyan szép kutyám, és most fogjuk pároztatni. Meg hogy jaj van egy fajtatiszta kutyám, de nincsen tk.-e és hogy de be fogja fedeztetni stb.

Én nem is értem, miért gyártják még a kölyköket amikor az állatvédők fülén is kutya lóg..... :-O


2011. ápr. 27. 19:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Általában egyet fognak érteni veled a hozzászólók.

Csak ha konkrétan itteni szaporítót akarsz lebeszélni, aki alapvető dolgokat sem tud a tenyésztésről, akkor fognak kiutálni.

Ez van.

2011. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Én nem akarok!
2011. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
7%
Mert Jo dolog az amikor a kutyádnak utodja születik ...
2011. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

mert hülyék. Sokan már a vásárlásnál kitalálják, hogy majd nekik is lesz kiskutyájuk és sok pénzt fognak keresni.

A másik hülye meg a : "látom rajta, hogy anya akar lenni" baromság.

Vagy képes befedeztetni a 9 éves szukáját (előszörre), mert majd a kölyök lesz a pótlás.

Ha egy kicsit gondolkoznának,jobb lenne

2011. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
3. fejtsd ki légyszíves, mi jó van benne...
2011. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
0%
Ha esetleg meghal a kutyád akkor az utodjában valamilyen szinten még ott él.
2011. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik úgy, hogy emberi önzőség! Gyártja a kutyákat fútószalagon, de abba bele sem gondol, hogy lesz e gazdája, vagy mit kezd velük. Mert ugye 7-8 kutyát nem fog megtartani, hát a legegyszerűbb leadja a menhelyen, ami így is telítve, vagy kiteszi az utcára, majd lesz velük valami alapon! Mert ugye, az esély kevés arra, hogy jó gazdához kerüljenek Tk. nélkül stb..főleg itt a belterjesség veszélye is fenn állhat akár, senki nem kockáztat. De hát, primitív emberek mindig lesznek, és úgy sem tudsz rájuk ép ésszel hatni vagy meggyőzni sajnos.
2011. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Gici válasza:
Mert akor jön a ZSÉ és meggazdagodhatnak de ez hülyesé
2011. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
nem él a kutyád az utódjában. az egy teljesen más személyiség. és az alomtestvérei meg mennek a menhelyre. a szuka meg a sírba, mert ez a "9 évesen hadd legyenek egyszer kiskutyikái" esete. Amit persze a szukamár nem él túl. Vagy ha igen,akkor se sokkal.
2011. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Mert az emberek tudatlanok

1. legyen kutyámnak egy utóda - kb pont annyi esély van, hogy olyan lesz mint valamelyik szülője mintha venne a kutyája mellé egy másikat.Én se vagyok olyan mint anyám... A kutya se lesz, nálam volt már néhány alom és bár nem sok maradt Magyarországon de aki maradt jellemben egyik se hasonlít a szülőkre akit megtartottam az se...

2. pénzért - na az az ami soha nem lesz belőle

3. kell egy alom a kutyától - na ez ostobaság

4. olyan szép Fifike kéne neki kiskutya - ja Fifi nyugodtan hordozhat ám örökletese betegségeket, anatómiai hibákat stb ez ugye lényegtelen

5. Anya akar lenni - no comment

6. Szeretnénk látni a születés csodáját - öö na ebben semmi csoda...vér, szenvedés, ha nincs mázlink akkor császármetszés sőt el is vesztik a kutyát

2011. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!