Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek igaza volt a...

Szerintetek igaza volt a másik kutya gazdájának?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves amsztaff kutyám, aki nagyon barátságos, és nagyon okos.Pár napja elvittem sétálni.Eddig nem volt semmi probléma, de most össze futottunk egy másik kutyával, akit a gazdája póráz nélkül sétáltatott, és ahogy meglátott minket, azonnal megtámadta a kutyámat.A kutyám ösztönösen megvédte magát.Aztán a másik kutya gazdája elkezdett velem ordítani, hogy az ilyen gazdát le kéne lőni, és az ilyen kutyát fel kéne akasztani.Aztán fel ajánlottam, hogy kihívom a rendőrséget, mert ne neki álljon feljebb, mikor én betartva a jogszabályt, pórázzal sétáltattam a kutyámat, ő viszont nem.Akkor elmondott mindennek, és mikor megnéztem a kutyámat, az egyik szeme nagyon megsérült, akkor mondtam neki, hogy hozza a kutyája oltási könyvét, mert el kell vinnem az enyémet orvoshoz, és ott biztos megkérdezik,és meg kértem, hogy adja meg az adatait.Nagy nehezen oda adta a kutya oltási könyvét, és kiderült, hogy 3 éve nincs beoltva a kutyája.Ennek ellenére még mindig neki áll feljebb, és szerinte szájkosarat kell adni az ilyen szemét kutyákra.Aztán én mondtam neki, hogy ha szájkosarat adok rá, akkor még meg védeni sem tudja magát, és csak a városban vagyok köteles ráadni a városi jogszabályok szerint.De csak köti az ebet a karóhoz, és akkor is azt mondja, hogy neki van igaza.Szerintetek?
2011. ápr. 28. 10:25
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Szerintem te valamit nagyon félre értettél.Itt egy kutya oltási könyvéről van szó, mert az én kutyámét vittem magammal az orvoshoz, és az érvényes.Én nem itt akarok igazságot magamnak, csak arra voltam kíváncsi, hogy másnak is az-e a meggyőződése, mint a másik gazdának.De jelentettem már a jegyzőnek, aki meg ígérte, hogy intézkedik.Ha gondolod elkérem neked a másik gazda telefonszámát és felhívhatod, hogy pontosan mi is történt, aztán leírhatod a véleményedet úgy, hogy az téged igazoljon.
2011. ápr. 28. 16:58
 42/57 anonim ***** válasza:

jobbulást a kutyádnak!!!és Neked van igazad!!!!!

17/L

2011. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
16:59 Köszönöm szépen!
2011. ápr. 28. 17:00
 44/57 anonim ***** válasza:

Kérdező, a másik kutyát nem kellett orvoshoz vinni?

Oda is vitted a könyvet, vagy a másik kutya már le van ejtve?

2011. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
A másik kutyáról nem nekem kell gondoskodnom szerintem, de az én kutyám nyakörvén ott volt az oltási biléta, amit a másik gazda meg is nézett.De szerintem biztos nem vitte el orvoshoz, mert tegnap azért mentem arra, mert érdekel a másik kutya hogyléte is. De a gazda továbbra is ellenséges, és csak annyit mondott, hogy az engem ne érdekeljen! Térden állva könyörögjek neki????Lehet, hogy szívtelennek hiszel, de nem vagyok az!
2011. ápr. 28. 17:06
 46/57 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, továbbra is megelégszel azzal, hogy a másik kutyást hibáztatod.

Akkor is, ha a saját kutyád is kárát látja.

2011. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Nézd, most már fogalmam sincs miről beszélsz?!
2011. ápr. 28. 17:11
 48/57 anonim ***** válasza:
Nem majd magát hibáztatja...más felelőtlensége miatt! Komolyan nem értelek téged...a támadó kutya kit érdekel? Gondoskodjon róla a primitív gazdája... Azt sem értem benned, ott írod hogy veled is előfordult, elengedted a kutyád stb...akkor miről beszélünk? Utána a másik kutyát is te ápolgattad? Vagy még meg is köszönted neki, de jó kis verekedés volt? Egyértelmű hogy ezeket a szitukat mindenki kerüli, de ha az én kutyámra támad egy szabadon kószáló kutya, ne hogy már én érezzem magam felelősnek, kutyám megvédte magát... Lényeg a lényeg, itt a kérdezőnek van igaza! Nem annak aki 3 éve nem oltatta a kutyáját, és így szabadon sétáltatja!
2011. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

Ha kutyák között verekedés tör ki, arról mindig ember tehet.

Bizony, engem érdekel a másik kutya testi épsége is.


De ha nektek ez nem természetes, akkor sok keresni valóm itt nincs, mert úgysem értitek miről beszélek.

De véleményt sosem alkotnék, amíg csak az egyik fél verzióját ismerem.

És mivel ez itt köztetek szintén nem természetes, ezért abbafejezem.

2011. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

Ja, és úgy látszik a kérdezőnek csak egyféle válasz a megfelelő.

Nem is értem, miért kérdez?

2011. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!