Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg átvágtak? Szerintetek...

Tényleg átvágtak? Szerintetek odaadjuk?

Figyelt kérdés

[link]


Ő a kutyánk 7 hónapos elvileg palotapincsi 50 ezerért vettük törzskönyvvel.DE szerintem nem hasonlít a pincsire.Szerintetek?

2.Volt már egy kutyánk őt nagyon szeretjük,de enek a fehérnek nem tudunk olyan gondoskodást szeretetet nyújtani.Én arra gondoltam odaadjuk az ismerősünknek ott jó dolga lenne.A lányom nem akarja odaadni viszont ő se nagyon törődik vele mert olyan szép mint a másik kutyánk.Szerinte csúnya.Mit tegyek,tanácstalan vagyok!?


2011. máj. 1. 13:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
11%

A gyerekedet is visszadtad volna, ha " nem elég szép"?


Még szerencse, hogy ezek az állatok azért vannak, hogy örömet szerezzenek nekünk, és ehhez az is hozzátartozik, hogy tetszenek nekünk. Pont a magad fajtátok kardoskodott, hogy ezek nem haszonállatok (amiknél nem számít a kinézet), ezek kedvtelésből vannak tartva, hát akkor hadd döntse már el, hogy tetszik-e neki vagy sem.

2011. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

2. vagyok

amúgy édes az a cicus a kosárban a kutyus mellett :D

2011. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Ha szép kutyát akarsz, akkor talán ne pincsit vegyél.

Amúgy meg gondolom ismered a vonatkozó idézetet A kis hercegből.

Mindenesetre ha úgy érzed nyűg, akkor gyorsan add tovább, amíg meg nem szokik nálatok. Alighanem neki is jobb lesz.


Abban meg, hogy pincsi-e az illetékes tenyésztő szövetség tud segíteni, mivel olyan nüanszokon múlik, amit képről úgysem lehet megítélni.

2011. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

14:15

Majd azt is lepasszolják valakinek,mert "ronda" lesz.

2011. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

14.15-nek.

El lehet dönteni az alomban,el lehet dönteni a szüleit nézve. De ha már elvállaltam,akkor felelős vagyok érte. akkor is ha kancsal lesz, akkor is ha beteg lesz, ha műteni kell, és akkor is ha "csúnya".

Miért te úgy gondolod a kedvteléstől tartást,hogyha nincs kedvem,akkor visszaadom? vagy ha nincs kedvem fizetni a műtétjét,akkor visszaadom?

2011. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Sajnos van két tengerimalacunk, és néhány hörcsög. De tervezzük hogy ha elhaláloznak a rágcsálók, akkor pincsink lesz, mert nekem volt 2 is. Ha most akarnánk, már mennék is érte és agyon imádgatnám. Pont ilyet akarunk majd, ami nem az a túl szőrös mint a mai pincsik, s nem tudni melyik az eleje-háta. :S

Amúgy meg egy kutyát nem a szépségéért szeretjük ha már magunkhoz vettük, hanem mert onnantól ő is családtag.

2011. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ilyen ember kezébe plüsskutya való!

Nem szeretem, mert nem szép????

Ez mindent elmond rólad...szép kis anya vagy, hogy így mutatsz példát a gyerekednek...

2011. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

törzskönyves, akkor fajtatiszta...palotapincsi nincs, csak palotakutya....


és igen, adjátok oda az ismerősnek, mert nálatok nincs jó dolga, az biztos...

2011. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Sok éve, hogy elhoztam egy kis fiatal kutyust a menhelyről, soha senki nem mondta szépnek, bár alighanem lehetett valahol törzskönyve. Utcán fogták be, nem kereste senki. Meg kellett nyerni a bizalmát, mert sok bántás érhette, végül a legjobb, leghűségesebb kutyánk lett belőle. Amikor beteg lett, nem sajnáltuk a pénzt a gyógyítására. Már nem fiatal, de itt él velünk, igazi családtagként.
2011. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

nekem volt egy pincsim, sajnos 2éve epilepsziába meghalt.

a legjobb kutyus volt. igazi barát, ha kellett megvédett, idegenekre csak ugatott, és persze nagyon értelmes és okos kutyus volt. ennél zsömibb színű. ha tehetném bármikor vissza mennék az időbe:(

egyébként ez nekem is furcsa, hogy így állunk egy kuytushoz. nekünk is van egy keverék, akit én nem akartam, és nagyon rossz is, de nagyon szerethető, és attól függetlenűl, hogy sok kárt okozott, a családunk tagja marad!

2011. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!