Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg átvágtak? Szerintetek...

Tényleg átvágtak? Szerintetek odaadjuk?

Figyelt kérdés

[link]


Ő a kutyánk 7 hónapos elvileg palotapincsi 50 ezerért vettük törzskönyvvel.DE szerintem nem hasonlít a pincsire.Szerintetek?

2.Volt már egy kutyánk őt nagyon szeretjük,de enek a fehérnek nem tudunk olyan gondoskodást szeretetet nyújtani.Én arra gondoltam odaadjuk az ismerősünknek ott jó dolga lenne.A lányom nem akarja odaadni viszont ő se nagyon törődik vele mert olyan szép mint a másik kutyánk.Szerinte csúnya.Mit tegyek,tanácstalan vagyok!?


2011. máj. 1. 13:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

emberek,nem az anya mondta a kutyára hogy csúnya! a lánya van ilyen véleményem a kutyusról!

szövegértés nulla...

2011. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
előző, a kérdező szerint : ennek a fehérnek....no comment
2011. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Utolsó: pont ő mondta hogy csúnya,és a lánya nem akarja odaadni,szövegértés nulla...
2011. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen gusztustalan csak azért nem szeretni egy kutyát mert más a színe nekem van egy magyar vizslám fekete orral mégsem akartuk kidobni csak mert ilyen szerintem inkább sokkal egyedibb hogy más a színe és amúgy teljesen pekingi palota kutya kinézete van ha amúgy sem tetszenek akkor minek kellet megvenni tisztában voltatok vele hogy néz ki nem ? Amikor elhoztátok nem láttátok a kutyát ?
2011. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

LOL

viszont ő se nagyon törődik vele mert olyan szép mint a másik kutyánk.Szerinte csúnya.

Az első mondatban nyilvánvalóan kimaradt egy "nem",csak így értelmes. Szóval a 61%-os hiába mondja, hogy szövegértés 0, először a maga háza táján kellene szétnéznie.

2011. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

A szövegből nehéz kibogarászni, hogy pontosan mi van.

Ugyanakkor a "szerinte csúnya" kitétel a lányára utalhat, aki nem akarja odaadni, de nem törődik vele.


Nehéz egy rosszul megírt szöveget értelmezni, de a család minden tagja minimum két egymásnak ellentétes érzelemmel viseltetik a kutyus iránt a leírtak szerint.

2011. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

14:47-es vagyok

minek forgatjátok ki a szavait? "ő se nagyon törődik vele mert olyan szép mint a másik kutyánk" szerintem minden hülye ki tudja venni belőle,hogy ki maradt egy "nem" szócska belőle,minek szóvá tenni,ha így is meg lehet érteni a szöveget?-.-"

és a kérdező leírja,hogy a LÁNYA SZERINT CSÚNYA a kutya

esetleg idézzem is? -.-"

2011. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
57%

72 %-os nem tudom miért kötözködsz szavakon. A lényeg érthető, A kutya (akiről az anya úgy beszél: "hogy ez a fehér") nem olyan amiet akartak. ezért mehet a sunyiba.

tök mindegy, hogy milyen szavakkel fogalmazunk, vagy ki hogyan írja le. ez a lényeg.

2011. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
ebben igazad van és nekem sem tettszik,hogy így beszél a kutyáról,csak zavart,hogy a kérdezőt b*szogatják a csúnya szó miatt,csak azért mert nem olvasták el figyelmesen :/
2011. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"72 %-os nem tudom miért kötözködsz szavakon"


Azért mert nem mindegy, hogy idd ki, vagy vidd ki.

2011. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!