Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg átvágtak? Szerintetek...

Tényleg átvágtak? Szerintetek odaadjuk?

Figyelt kérdés

[link]


Ő a kutyánk 7 hónapos elvileg palotapincsi 50 ezerért vettük törzskönyvvel.DE szerintem nem hasonlít a pincsire.Szerintetek?

2.Volt már egy kutyánk őt nagyon szeretjük,de enek a fehérnek nem tudunk olyan gondoskodást szeretetet nyújtani.Én arra gondoltam odaadjuk az ismerősünknek ott jó dolga lenne.A lányom nem akarja odaadni viszont ő se nagyon törődik vele mert olyan szép mint a másik kutyánk.Szerinte csúnya.Mit tegyek,tanácstalan vagyok!?


2011. máj. 1. 13:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként két 72%-os is van, nem tudom nekem szántad-e.
2011. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázzuk,alapból többesszámban írta-"nem tudunk olyan gondoskodást szeretetet nyújtani".Továbbá a lánya sem nagyon foglalkozik vele,mellesleg a lánya szerint csúnya.Én egyiknél se szeretnék kutya lenni....
2011. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szép kutya. Egy 7 hónapos kutya még nem olyan, mint amilyen felnőtt korában lesz. Még sokat fog alakulni, nekem elhiheted. Csivavám 7-8-9 hónaposan eléggé érdekesen nézett ki, aránytalan volt, de 1 éves korára már rút kiskacsából fehér hattyú lett. Szerintem te már eldöntötted, hogy a kutya megy, itt pedig megerősítést vársz, hogy ugye jól teszed. Amint magatokhoz vettétek a kutyát, egy életre felelősséget vállaltatok érte. Sajnálom, hogy egyeseknél így megy, hogy csak úgy továbbadnak egy életen. Feladtátok. Azt ne várd, hogy a gyerek foglalkozzon vele, mert ő még csak gyerek. Nyilvánvalóan nem egy állatszerető ember lesz belőle, inkább csak "decukihadsimogassammeg". Én ezt még átgondolnám a helyedben többször. Adj neki időt. Tudom, hogy nehéz egy kutya elvesztése után egy másikat a szívünkbe fogadni, de ő nem tehet róla, hogy ti őt választottátok ki. Most már nincs mit tenni, a sors nektek rendeltette. :) Odaadni túl könnyű lenne nemde? Vagy Te egész életed során ilyen voltál? Elfutsz a felelősség elől? Nőlj már fel, a gyermekedet sem passzolhatod le, a kutya is éppilyen érző élőlény. Ő már szeret titeket, ti vagytok neki a mindenei.
2011. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Most kellett rájönni,hogy nem is olyan szép?Akkor minek vettétek meg?Már kiskorába is észrevehettétek volna,hogy nektek ez nem fog tetszeni az egy dolog,hogy nagyon aranyos volt.Mitöbb, ezek nagyon ragaszkodó fajták mert már nekem is volt ilyen kutyám és ha már ottvan nálatok egy ideje akkor már ragaszkodik hozzátok ti meg csak egyszerűen odaadjátok valakinek akit nemis ismer az a szerencsétlen kutya.De ha oda is adjátok akkor nevegyetek másikat mert neméri meg,hogy utánna megint megunjátok mert nemtetszik.Amúgy szeritem gyönyörű fajtiszta palotapincsi.
2011. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a palotakutyákat, de ez a kis hófehérke kimondottan tetszik:)
2011. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!