Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kérdéseket tegyek fel...

Milyen kérdéseket tegyek fel egy tenyésztőnek? Milyen feltételekkel adja oda?

Figyelt kérdés
Illetve ha kérem megmutatja hogy valóban voltak e szűrések. Kérdezhetem a kutya temperamentumáról? mik a legfontosabb kérdések? Jól fel kell készülni az adott fajta minden fontos információjáról? Az árra mikor kérdezzek rá? Ha vannak itt tenyésztők akkor tőlük mit szoktak kérdezni?
2011. máj. 9. 17:10
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Most wippet érdekel a legjobban bár még nem volt ilyen kutyám csak magyar agár az meg nem tudom mennyire hasonlít rájuk.Imádom az agarakat velük nőttem föl magyar agarat is ezért vettem mert régen amikor még faluban laktunk volt egy szomszédunk akihez mindig átmentem mert legalább 5 agara volt lenyűgöznek ahogy futnak és olyan helyes pofijuk van. Amúgy ha jól tudom ők bírják ha lakásba vannak tartva és mivelhogy én lakásban lakom ( kutyámmal Tamással).És elég rossz neki hogy nincs egy állandó társa. Jó whippet gazda lennék mert tudom hogy nem nagyon bírják a kritikát és nem szeretik a hideget (Tamás se nagyon még öt ruhába sem öltöztetve)Semmivel nem lenne gond csak sokan azt mondják nem adna egy tenyésztő sem mert két kutya lenne egy lakásba de Tomi kölyök létére szinte egész nap alszik ha éppen nem sétál. A tartással sem lenne baj hiszen Tomi is mindenből a legjobbat kapja tápból is meg kényelmes fekhelye van. A neveléssel szocializációval sincsen nála probléma mert szerintem én vagyok az egyetlen aki egy nagy város egyik végéből átsétál a másikba csak hogy normális legyen szerintetek jó whippet gazda lennék?
2011. máj. 10. 00:38
 22/29 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy kutyával soha nem kiabálok mert az csak arra jó hogy megrémítsem
2011. máj. 10. 00:45
 23/29 Akiteki ***** válasza:

Nekem is van magyar agaram, ő a házőrzőnk. Remekül kijön a whippetekkel. Több embert ismerek, akinek mindkettő van. Természetre nagyon hasonlítanak, a whippet is sokat lustálkodik, aztán ha beindul, akkor nagyokat rohangálnak.

Így szeretik egymást: [link]

A whippet kicsit erősebb akaratú, akár a magyar agár tányérjából is kieszi a kaját.

Miért ne adnának lakásba? Csakis oda. Whippet nem való a kertbe kizárásra, megfagyna.

2011. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Akiteki ***** válasza:

tegnap 23:59

Köszi, kedves vagy. Nem hibátlanok, de mindezzel együtt szeretem őket. Aki nem hibátlan, azt nem tenyésztem. Azokat meg az öregeket ivartalanítjuk és jól elvannak.

Nem lesz egy évig whippet alom nálunk, de tudok ajánlani jó tenyésztőt, akinél lesz idén. Most a fél éves kölykömet kell kiállításra vinni és felnevelni.

2011. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nekem most még egyenlőre gyűjtögetni kell egy picit mert még nincs meg az összeg amit rá tudnék szánni na meg a kutyámnak is kell komolyodni mert eléggé kajla egy kis kölyök kutyához mert eléggé belel tud feleldkezni a játékba
2011. máj. 10. 14:07
 26/29 Akiteki ***** válasza:
Mennyi idős a magyar agarad? Mutatsz róla képet?
2011. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ő már sajnos halott a mostani kutyám egy színhibás vizsla akit nemrég vettem kevesebb mint féláron Róla esetleg tudok képeket küldeni agarakkal amúgy jól kijön mert akkor halt meg az agaram amikor tomi 5 hónapos volt
2011. máj. 10. 22:24
 28/29 Akiteki ***** válasza:
Ő is jöhet, de igazán a magyar agárra voltam kíváncsi. Sajnálom szegényt.
2011. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Én is 13,5 éves volt szegény annyira hiányzik
2011. máj. 10. 23:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!