Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megsérült a gyönyörűségem, mi...

Megsérült a gyönyörűségem, mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés konkrétan nem az, hogy mit tegyek, hanem, hogy vigyem-e orvoshoz miután lekezeltem.


Cane Corso kutyám játék közben megsérült, kb 20perce történt.

Eldobtam a játékát, jó magasra ő utána, fel ugrott a levegőbe, és mért ne pont a sarokba esett, ahol van egy fadarab és kiáll belőle egy jó nagy szög. (százas szög azt hiszem) Ráesett, és elég csúnyán felsértette a lábát.


Lekezeltem neki, de mivel a szög rozsdás volt nem tudom elég-e a betadine? Vagy inkább nézze meg orvos, aki persze ma 6ig rendelt.:S


Arra is kíváncsi lennék melyik kis családtagom tette le úgy azt a fadarabot, én észre sem vettem hogy ott van, szerencsétlen helyzet, hogy pont ráesett:S Na majd kérdőre vonom őket, ha haza jönnek, mert ha elkap valami fertőzést én rosszul leszek:(


24N


2011. máj. 10. 18:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:24


Nekem tetszik! Mindenkinek más jelenti a szépet. Az, hogy neked nem tetszik, még nem jelent semmit!

Mit szólnál hozzá, ha a párodnak mondanák egy társaságban, hogy Te milyen ronda vagy?

2011. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Majd írd meg, mi volt a dokinál!

2011. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Te sem vagy sokkal értelmesebb, mint aki leszólta a te kutyádat, te is ezt tetted utána a csivavákkal és a törpe pincserekkel. Gratulálok.

Gyönyörűséged lába miatt ha ennyire aggódsz, telefonon hívj fel egy állatorvost, ő majd megmondja, mi a teendőd.

2011. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
igen igen, amint tudod, írd meg hogy hogy van :D
2011. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

na megérkeztünk, végül a saját állatorvosomhoz vittem. Felhívtam és nagyon kedves volt, azt mondta még a rendelőben van és menjünk nyugodtan, mert tetanusz a minimum. Kapott is, kifertőtlenítette, valamilyen kenőcsöt is kaptunk. Bekötötte neki a fertőtlenítő miatt, de azt mondta egy óra múlva levehetem neki, a kenőcs meg nem ártalmas neki, ha nyalogatja kicsit.


Egyik válaszoló: én a csivavás dolgot azért írtam, hogy úgymond "visszavágjak valamivel" Tudod, amilyen az Adjon Isten...

De attól még, ha holnap hozna a család egy csivavát őt is nagyon imádnám biztosan, hiába nem tetszik.

És nem beszéltem semmiféle Törpe Pincserről, én Pincsit írtam.:)


Csak az a baj, hogy a válaszoló kiválasztott egy egyértelműen nem a legjobban sikerült képet, és azzal vagdalódzik!

A képen szereplő kutya ráadásul a nyomottabb orrú fajta, ami igazából a Majosháza Réme Kennelre jellemző, nekem nem ez a típus van.


És én azt sem gondolom, hogy divatkutya! Drága is, és azért aki veszi a fáradságot, és utána néz a fajtának, nem biztos, hogy bemeri vállalni, mivel igen csak kemény kezű gazdát igényel, rengeteg törődést, a nevelése során van rengeteg sírás, de annál több nevetés is.

Én is csak úgy kaptam meg, hogy vagy értelmes kutyát nevelek belőle, vagy megy a háztól.... és nő létemre azt mondhatom, hogy nagyon büszke vagyok rá, hogy olyan lett, amilyen.

Ezt mind csak azért írtam le, mert a kis kötözködőnek egyértelműen fogalma sincsen a fajtáról. Csak "ronda 'oszt' kész"

2011. máj. 10. 19:46
 16/21 A kérdező kommentje:
sokkal inkább divat kutyák a Yorkik, a Bichon-ok, a Csivavák és még sorolhatnám.:)
2011. máj. 10. 19:48
 17/21 anonim ***** válasza:

na akkor minden rendben, az jó, és egyetértek a véleményeddel a kötözködőkkel :D,


megvan, hogy ki volt a tettes a fadarabbal? remélem már eltüntetted, ugye? :D

2011. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Persze, eltettem onnan, még mikor megsérült!

Hát természetesen apu volt az, aki oda tette.:D De nem haragszom rá, mert nagyon rosszul érzi magát miatta. Még az orvost is ki akarta fizetni.


De Zira sem haragszik rá, mert mikor haza értünk le is pacsiztak:D:D

2011. máj. 10. 19:57
 19/21 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól van a kutyus!

Sajnos egyre több itt az olyan válaszoló, aki kötözködő hajlamát itt éli ki, ettől boldog!:(

2011. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az vagyok a aki ,,lerondázta,, a kutyádat :( Már sajnálom.. de m1 ,változtatni már enm tudok rajta. Egyébként NEM nem a csivavák tetszenek,sőt.. (eggyáltalán nem tetszenek) a amcska méretűeket nem szeretem a közepeseket emg a nagyobbakat igen. Pl.: németjuhász ,chowchow,samojéd ... persze nyugodtan fikázzátok csak le ezeket a fajtákat is,mert megérdemlemDE ANNAK JOBBAN ÖRÜLNÉK HA ENGEM PISZKÁLNÁTOK,MINT A KUTYAFAJTÁKAT. Megértem a leszavazást,jogos. Még egyszer bocs,de most már megtörtént.. :(
2011. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!