Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megsérült a gyönyörűségem, mi...

Megsérült a gyönyörűségem, mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés konkrétan nem az, hogy mit tegyek, hanem, hogy vigyem-e orvoshoz miután lekezeltem.


Cane Corso kutyám játék közben megsérült, kb 20perce történt.

Eldobtam a játékát, jó magasra ő utána, fel ugrott a levegőbe, és mért ne pont a sarokba esett, ahol van egy fadarab és kiáll belőle egy jó nagy szög. (százas szög azt hiszem) Ráesett, és elég csúnyán felsértette a lábát.


Lekezeltem neki, de mivel a szög rozsdás volt nem tudom elég-e a betadine? Vagy inkább nézze meg orvos, aki persze ma 6ig rendelt.:S


Arra is kíváncsi lennék melyik kis családtagom tette le úgy azt a fadarabot, én észre sem vettem hogy ott van, szerencsétlen helyzet, hogy pont ráesett:S Na majd kérdőre vonom őket, ha haza jönnek, mert ha elkap valami fertőzést én rosszul leszek:(


24N


2011. máj. 10. 18:15
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Igen, már megtörtént! Viszont már egyáltalán nem haragszom, pláne így, hogy beláttad, hogy csúnya dolog volt, ez rendes tőled!:):) A Német juhász és a Szamojéd pedig gyönyörű kutya szerintem!
2011. máj. 11. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!