Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jól tettem? Ti...

Szerintetek jól tettem? Ti mit tettetek volna az én helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem hazafele suliból, és egy vasúti átjárónál csak annyit látok, hogy egy férfi egy zsákot ver bottal. Automatikusan lehúzódtam az út szélére, és felkaptam a táskám, ami elég nehéz volt, mert tele volt könyvekkel. Fogalmam sincs honnan tudtam, talán megérzés volt, de 100%-ig tudtam, hogy abban a zsákban egy kutya van. Ahogy közelebb értem, hallottam a kutya sírását. Ahogy odaértem, azzal a lendülettel fogtam a táskám, és tiszta erőmből pofánb@sztam azt a férget. Kivettem a kutyát a zsákból, fölkaptam és mielőtt elindultam volna a kocsihoz, leköptem a földön fekvő csávót. Ha ti láttatok már hálás teremtést! Az anyósülésre tettem a kutyát, és elvittem az állatorvosunkhoz. A kutya egész úton remegett, én meg nem mertem hozzányúlni, nehogy fájdalmas ponthoz érjek és megharapjon. Csak a feje búbját vakargattam. Egész úton a farkát csóválta. Aztán azon gondolkodtam, hogy ki kellett volna hívnom a rendőrséget, de annyiszor hallottam már, hogy nem lett semmi az ügyből, és az állat visszakerül a gazdájához. Én nem bántam meg, hogy nem hívtam rendőröket, jobban esett megütni azt a szemetet. Amúgy a kutyának eltört az egyik bordája, de fel fog épülni. Fél éves keverékről van szó. Most az orvosnál van megfigyelésen, de amint felépül hazaviszem. Akartam mégegy kutyát, de nem ilyen körülmények között...Ti mit csináltatok volna az én helyemben?

20/L


2011. máj. 17. 17:29
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Szia!


Csak jót tudok Nektek kívánni, de azt minden mennyiségben, és a jók közül is csak a legjobbakat! Nagy szerencse, hogy léteznek még ilyen emberek! Sok boldog hosszú évet Nektek együtt! Te is megérdemled, hiszen azon a napon Te lettél annak a kutyusnak az őrangyala, a kiskutya meg... szerencsére élve bekerült Hozzád a kutyaparadicsomba. :) Minden elismerésem!

Az a g.rény meg...d.g.ljön meg! Kiváncsi lettem volna az arcára mikor kicsit magához tér!


Üdv:G.

2011. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted!!!!!!!!! :)

Büszke vagyok rád, akkor is ha nem is ismerlek!!!!!!!! :):):):):):)

Én magam is nagy állatvédő vagyok, két éve csatlakoztam egy állatvédő egyesülethez, itt, a városunkban.

Még egyszer: le a kalappal előtted!!!! :):):) ;)


12/L

2011. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ma hazahozhattam a kutyust!:D Az állatorvos Buboréknak nevezte el, és azt vettem észre, hogy már hallgat a nevére. Úgyhogy marad Bubi.:) Mondta a doki, hogy német juhász keverék, mondjuk ez látszik is rajta. Annyira értelmes kis kutya. És már össze is barátkozott a párommal és a másik kutyánkkal.:) Neki most már nyugodt és jó élete lesz, de ma is eszembe jutott, amikor hoztam haza, hogy még mennyi kutyának van hasonlóan rossz sorsa, mint ennek a szerencsétlennek volt. A doki szerint elég sok verést kaphatott az előző "gazdájától". És mégis bízik az emberekben. Én mondom nektek, ezekben az állatokban több szeretet és érzés lakik, mint sok emberben. És ez nagyon szomorú. Gondoltam megosztom veletek a hírt, hogy már otthon van a kis Bubi.:) Köszönöm mindenkinek a megértő hozzászólásokat! :)
2011. máj. 20. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!