Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessek? SOS

Milyen táppal etessek? SOS

Figyelt kérdés
Már zsong a fejem.Szeretném,ha mindenki aki ide írogat,leírná,hogy mivel etet és miért azzal.Vagy pl mi az ami nagyon nem vált be.Úgy döntöttem,amit a legtöbben írnak azt veszem.Most a Royal Canin kölyöktápját eszik.Tudom,hogy jó,de ha olcsóbban van ugyanilyen minőség akkor azt venném.Köszi előre is.
2011. máj. 22. 11:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Azt hittem,a születésnapod.Csak azért érdekes,mert nekem az:D
2011. máj. 22. 14:21
 12/23 nory0722 ***** válasza:
Nekem is egyébként,azért írtam ezt,ezt könnyen megjegyzem:) így nem nory,hanem nory 0722 lett:) És neked hanyadik?:)
2011. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Soooook! 34.
2011. máj. 22. 14:56
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Én kutyaszalámit etetek, Iletve van az a Chappy. Ami zöldségeket is tartalmaz.Olyat vegyél sztem, mert abba sok vitamin van
2011. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ezt ugye viccnek szántad?
2011. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez nem S.O.S. kérdés, nekem 2 és fél évembe telt, mire megtaláltam azt a tápot, ami jó a kutyámnak:)

Nálunk a RC egyáltalán nem vált be, kb. naponta 8x kakilt tőle a kutyám, olyan kis bogyókat, mint egy nyúl. És keményet, és hízott is tőle.

Kb. másfél éve Acana Lamb and Apple tápot kap, ez bizonyult a legmegfelelőbbnek. Nagyon szereti, és így naponta 2x kakil, normál állagút. A szőre is szép, a szája sem büdös.


Ez a téma olyan, mint a "mi a legjobb kullancsok ellen" kérdés. Mi mindent kipróbáltunk már, a kutyámat imádják a kullancsok, bármit tettem rá, 1 héten egyet-kettőt mindig összeszedett. Bőrférgesség miatt elkezdtem 4 hónapja Stronghold cseppel kezelni, a doki mondta, hogy ez sajnos kullancsok ellen nem sokat ér. Ahhoz képest egy sem volt rajta január óta:D


Bocs, hogy eltértem a témától, de lehet, hogy ami az én kutyámnak remekül bevált, arra a Te kutyád rá sem néz majd.

Egyébként az RC-ről általában nincsenek jó véleménnyel. Én az Acanara, és Orijenre szavazok, igaz ezek sem olcsóak.

2011. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nekem SOS kérdés,mert kiállítási kutya lesz.Nem igazán érek rá kísérletezgetni.Volt egy elképzelésem,be is vált.De egyre többet hallom hogy nem jó vagy,hogy van olcsóbban ugyanezt tudó táp.
2011. máj. 22. 17:52
 18/23 anonim ***** válasza:

Minden kutyának más jön be,sőt még függ a kutya fajtájától is.Mi most cibauval etetünk, de etettünk már pro pac-el, és brit táppal is.

Egyikre sem tudok rosszat mondani, úgyhogy neked kell ezt kitapasztalni.

2011. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ha bevált az elképzelésed maradj annál.. nekem is kiállítási kutyáim vannak és folyamatosan kísérletezgetek... most a Josera és a Brit az amik beváltak e mellé kúraszerűen kapják a Cabipremet és a Luposan Gelenkkraf port...eddig bejött de mi is próbáltuk az Acanát, Orjent...egyik se vált be, fájt a lábuk tőle, ment a hasuk. Az Eukanubától elkezdett a kutyák szőre vörösödni...szóval ennyit ezekről...
2011. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

josera economyval és josera lamb&rice-al etetek. emellé luposan gellenkkraft zöldkagylókivonatot kapna. olcsó a táp, az állatorvos azt mondta h megdelelő az összetétele és nem kell mellé kiegészítő vitamin, csak a zöldkagyló kivonat.


a chappyt és a kutyaszalámit sztem csak provokációnak szánták. ha meg nem akkor elég gáz h az a szempont egy ragadozó állatnál h zöldség legyen a kajájában...

2011. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!