Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáim eszik a galamb kakát,...

Kutyáim eszik a galamb kakát, vitaminhiányuk lehet?

Figyelt kérdés
Royal canint esznek.
2011. máj. 28. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hiányuk. de a kutyák alapból sok szutykot megesznek. szerintem nem engedd neki, összeszedhet parazitákat. inkább nézz utána (vagy ah itt megmondják akkor szerencsés vagy) hogy milyen vitaminhiány lehet és próbáld meg pótolni.
2011. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésre sajnos nem tudom a választ,de azt tudom,hogy a galambürülék savas,nem szabad engedni nekik semmiképp,hogy megegyék,ha arra van szükség(tudom,hogy undorító,de szükséges) vedd ki a szájukból.Ezenfelül igen,parazitákat meg fertőzéseket kaphatnak tőle.
2011. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek mindenféle betegségek ellen kezelt versenygalambok.De ami a lényeg,itt vannak az udvarban.Nem lehet megakadályozni,hogy egyenek belőle,úgy tűnik bajuk nincs tőle.De vajon miért eszik,ha elvileg minden benne van a tápban?Vannak időszakok amikor nagyon ráállnak,máskor kevésbé.Ennyire tudja egy kutya épp mire van szüksége a szervezetének?
2011. máj. 28. 09:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát,a gyerekek is esznek földet meg homokot,meszet(meg ki tudja még mit.:D),ha arra van szükségük...:D
2011. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez a természetes táplálkozásuk része. esznek kakit.
2011. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!