Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mi tévő legyek?

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


jövőhéten pénteken, megkapom a kiskutyámat. Az a helyzet, hogy még semmit nem vásároltunk be. Hogy miért?..

Nagyon régóta vágyom egy kiskutyára, szüleim megígérték, hogy ebben az évben nyárára kapok /hogy megerősödjön télre :)/ Függ, a bizonyítványomtól :) .... Első éves vagyok a gimnáziumban, és rettenetes évet zárhatok magam mögött..... a matematika nem az erősségem. :/

Félek, mert lehet, hogy megbukom. De semmi sem biztos.. Egy héten 2-3 matematika órám van, a jövő héten minden órán szerelnék felelni, hogy kijavíthassam. De ez egy hét, és pénteken már /elvileg/ itt lesz a kutyus. Most mit csináljunk? Vásároljunk be neki a héten, de lehet, hogy nem is lesz kutyám, vagy ne vásároljunk be neki, de ha mégis sikerül kijavítanom és lesz kutyám? :S Majd mindent aznap megveszünk? :SS

Tudom, ez egy buta kérdés, de nem tudom, hogy mi tévő legyek :( ..

Köszönöm előre az értelmes válaszokat.. :)


2011. máj. 29. 15:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ami nekem sokat segített, hogy volt előttem egy cél. Ha kellett kiírtam magamnak. Most például 1 hónapja nem láttam a kutyáimat, mert itt maradtam, hogy minél jobb eredményem legyen és hamarabb letudjam a vizsgákat. Imádom a kutyáimat, az asztalon van a képük és lovas kép is. Ha úgy érzem, hogy ez nem megy, akkor ránézek és tudom, hogy felelős vagyok értük. Nem láttak már 1 hónapja. Csak webkamerán keresztül. Nagyon rossz így, de lesz ez majd nagyon jó is:)

Ha máshogy nem megy, hogy rávedd magad a tanulásra, csinálj időbeosztást. Nem kell, hogy túlterheld magad, legyen pihenő is. Ha majd meglesz a kiskutya (mert szerintem meg lesz:)) akkor úgy oszd be az időd, hogy pihenés ne a gép előtt legyen, hanem játék a kicsivel. Így Te is szívsz egy kis friss levegőt és őt is jól lemozgatod.

Milyen fajta lesz?

2011. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ne a bevásárláson legyen a lényeg, egy kiskutya nagyon jól eléldegél valami használt, kidobásra ítélt pólókkal, és rámás dobozból is tud enni két napig, ezen nem kell aggódni, sétálni pedig úgysem igen mehettek, amíg meg nem kap minden oltást, így a nyakörv + póráz sem olyan iszonyatosan sürgős (ha csak nem panelban éltek, és pisi kaki sétára le kell szaladni). Tehát ha előbb érkezne a kiskutya, mint a felszerelés, akkor sem kell megijedni, csak kiskutya táp legyen valamennyi, és csapvíz. Az pedig párszáz forintból megvan! :) Lebegjen a szemed előtt célként a kutyus, és tartson ez életben tanulás közben! Mindenképpen beszélj a tanárral, hogy már nagyon sajnálod hogy ilyen volt a hozzáállásod, és szeretnél kérni egy javítási lehetőséget. Ha a tanárnak van lelke, meg fogja engedni, hiszen neki sem érdeke buktatni, csak ha nagyon muszáj! Viszont ha a javítási lehetőséget megadja, akkor nagyon nagyon tedd oda magad, hogy ne kelljen csalódnia benned, és év végén ne felejtsd el megköszönni neki, hogy kaptál egy utolsó lehetőséget, akár egy szál virággal.

Sok boldogságot a kutyushoz, és várjuk a fejleményeket! :)

2011. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Most is tanultam, ezért nem válaszoltam azóta :D

Golden Retriever kiskutya lesz :)

Van róla képem is, de sajnos csak mms-ben.

Múltkor, amikor témazárót írtunk, nem tudtam valami, már teljesen elszomorodtam, megnéztem mennyi az idő, a telefonomon, és pont megvolt nyitva az mms kép, amikor megláttam, elkezdtem magamba nevetni, és folytattam a tz-t 4-es lett :)

2011. máj. 29. 18:02
 14/27 A kérdező kommentje:
Férfi tanárom van :) Anyukámat régen tanította.. De nem szeretném, hogy bemenjen anya, és beszéljen vele, hogy ne legyen bukás :S Mert félévkor volt nála :)...
2011. máj. 29. 18:04
 15/27 anonim ***** válasza:
Neked kell beszélni vele, hiszen Te vagy a tanítvány! Kitartás, ezt a kis időt kibírod, megéri ;)
2011. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen igen. Csak úgy érzem, hogy nem elég.. hogy késő.. :'(

Most megint egy olyan pillanatomban vagyok, hogy nem hiszem, hogy sikerülhetne..... 1.3 vagyok.... heti 3 órával ezt felülmúlhatom? .....

2011. máj. 29. 19:02
 17/27 anonim ***** válasza:

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember!

170 oldal élettant kell megtanulnom keddig, nekem menni fog, és neked is a matek!!!

Megkéred,hogy mindenképpen javítani szeretnél. Csak nem olyan szívtelen!

2011. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Tanulj, és meglátod meglesz az eredménye! Szorítok nekd, én sem vgayok fényes matekból, nekem is ezen függött a kiskutyám, akit imádok! Én is így kaptam meg, most egy éves, és ha valamit úgy érzek nem bírok megtanulni, vagy dolgozatnál leblokkolok, egyből rágondolok, és megy. Gondolj a kis goldenedre és sikerülni fog! Szorítok neked!

13/L

2011. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy szorítotok nekem :)

Ma beszéltem vele, annyit mondott, hogy 1,3-ra..minek? ....

Mondtam, neki, hogy nem azt kérem, hogy engedjen át, hanem, hogy adjon egy lehetőséget. Azt mondta, hogy jó :)

Szerdán valszeg felelek, majd írok egy tz-t. Ha minden sikerül 1.8 leszek :))

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 30. 15:02
 20/27 anonim ***** válasza:
Na de jó! Most pedig rohanj tanulni, és írd meg mi lett!! :)
2011. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!