Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mi tévő legyek?

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


jövőhéten pénteken, megkapom a kiskutyámat. Az a helyzet, hogy még semmit nem vásároltunk be. Hogy miért?..

Nagyon régóta vágyom egy kiskutyára, szüleim megígérték, hogy ebben az évben nyárára kapok /hogy megerősödjön télre :)/ Függ, a bizonyítványomtól :) .... Első éves vagyok a gimnáziumban, és rettenetes évet zárhatok magam mögött..... a matematika nem az erősségem. :/

Félek, mert lehet, hogy megbukom. De semmi sem biztos.. Egy héten 2-3 matematika órám van, a jövő héten minden órán szerelnék felelni, hogy kijavíthassam. De ez egy hét, és pénteken már /elvileg/ itt lesz a kutyus. Most mit csináljunk? Vásároljunk be neki a héten, de lehet, hogy nem is lesz kutyám, vagy ne vásároljunk be neki, de ha mégis sikerül kijavítanom és lesz kutyám? :S Majd mindent aznap megveszünk? :SS

Tudom, ez egy buta kérdés, de nem tudom, hogy mi tévő legyek :( ..

Köszönöm előre az értelmes válaszokat.. :)


2011. máj. 29. 15:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
bocsi hogy ezt mondom de 1,3 átlagra nem fog átengedni még akkor sem ha minden órán felelsz akár 5-re is!
2011. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
és ezt tapasztalatból mondom! főleg a félévkor megnuktál meg még most is csak 1,3-ra állsz az nagyon rossz. előbb kellett volna elkezdened tanulni ha meg nem vagy annyira jó matekból ahogy mondtad miért nem kérded meg vmelyik osztálytársad hogy segítsen? biztos segített volna. vagy ha a tanárt megkérted volna hogy magyarázza el biztosan megtette volna. nincs rossz tanár csak különböző emberek. én is így voltam. mindenki azt mondta az osztályban hogy a föci tanár milyen szigorú, de igazából nem szigorú csak nem olyan mint pl a matek tanár mert az nagyon kedves volt.
2011. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha látja a fejlődést, és ír mondjuk két 5-ös dolgozatot a kérdező, akkor szerintem simán megadhatja a tanár a kettest év végére. Viszont fontos, hogy a kérdező ezzel ne éljen vissza, és ha már kapott egy lehetőséget, akkor jövőre igenis bizonyítsa be, hogy megérdemelte. Az már jó, hogy rájött, hogy gond van (még ha ehhez egy kutya is kellett), ha mégsem sikerülne, akkor legalább elmondhatja hogy megpróbálta... Hidd el kedves kérdező, léteznek igenis BORZALMAS tanárok, és itt nem az emberi mivoltát értem egy tanárnak, hiszen lehet nagyon jó fej is valaki úgy, hogy a tanításhoz köze nincs! :) Ez persze nem azt jelenti, hogy a kérdező esetében is ilyen helyzetről van szó, de nagyon is akad sajnos a szakmában olyan tanár, aki szerintem baromira pályát tévesztett. Vasszigorral és lelki terorral is lehet tanítani, jó kedvűen, kedvcsinálóan is, nem a módszeren van a hangsúly, hanem hogy képes e úgy leadni valamit a tanár, hogy az megragadjon.
2011. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Tudom tudom..

De ha most feleltem volna egy 3-asra, és tz-t írtam volna ami két jegyes, szintén 3-asra átengedett volna.

Igen... azért beszélek múlt időben, mert nem így lett. Azt ígérte, hogy felelhetek, de erre ma benyögi, hogy nem........ Gőzerővel tanultam, a semmiért... Aztán mondja, hogy holnap írtat... AZ EGÉSZ ÉVESBŐL.. ráadásul egy jegyes... Na tudja mikor szenvedtetem meg magam..ha 5-re írom meg se érem el a 2-et :)))) :S

Mivel 2 tantárgyból javítottam, ettől függetlenül, megkapom a kiskutyámat :) Nem áll meg a világ, mert megbuktam, napi 2 óra hossza tanulás, belefér :)

2011. jún. 1. 18:20
 25/27 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy megbuktatott!

DE! Most, hogy megkapod a kiskutyát be kell bizonyítanod, hogy megérte a szüleidnek, hogy megbíztak benned. Sétáltatás, etetés, itatás, takarítás, nevelés ja és TANULÁÁS! :)

2011. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Én is :)...

Hát igen, már amennyi időm lesz a tanulás mellett, de biztos vagyok benne, hogy nagyon okos, és gyönyörű kutyát nevelek belőle :D

2011. jún. 2. 15:08
 27/27 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted hogy amennyi időd lesz a tanulás mellett? te aakrtad a kutyát úgyhogy foglalkozz vele a tanulás mellett is. egyébként én úgy csináltam egyszer amikor megbuktam hogy az egész éves anyíagból kiírtam csak a lényeget ami 3 oldal lett és azt tanultam meg. én egy nap alatt reggel 10-től délután 4-ig meg is tanultam az egészet. tudom furcsán hangzik de annak ellenére hogy megbuktam és nem tanultam év közben annak ellenére figyletem az órán és valahogy megjegyeztem
2011. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!