Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 kutya tartható panelban?

3 kutya tartható panelban?

Figyelt kérdés
vagy feljelentenek érte ? vagy hogy van ez?
2011. máj. 30. 03:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
De akkor te őrülsz meg tőlük,nem a kutyának kínzás :)
2011. máj. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha van rá engedély, miért ne? Csak mozgasd le őket
2011. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy mennyi kutyát lehet tartani a te városodban. Debrecenben például csak 1-et lehet panelban. Viszont nem hiszem hogy bárki ellenőrzi.. Meg honnan tudják hogy az a kutya nem csak vendégségben van ott? :) Lehet találni kiskapukat.
2011. máj. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

szia!


Lakótelepre hordom futtatni a kutyámat, ott jó a társaság. (én kertesben lakok). Az egyik panelban 6 (!) yorkie van, persze egy lakásban!

2011. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nálunk is 3 kutya van lakásban (igaz nem panel hanem kertes ház) de bent vannak nem is járnak ki... sétálni visszük őket (2-3 óra-> játék, gyaloglás, tanítás, más kutyákkal való játszás) eszük ágában sincs kint lenni a gazdi nélkül.

A benti kutyáknak sokkal jobb HA le vannak fárasztva. Bent pihennek a gazdi lábánál (mert úgy le vannak fárasztva hogy alig élnek) kell ennél több egy kutyának ?:)


Ha szomszédok beleegyeznek és ki tudod vinni elegendő időre akkor vágj bele.

2011. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

a mi szomszédunkban 4 bichon havanese van és ők tök csendben vannak meg minden.Nekem meg egy menhelyi kis keverékem,mikor valakinek van valami dolga(több órát nincs otthon)átvisszül egymáshoz!


sztem kérdezd meg

2011. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szolnokon lakunk.... sehol nem találom ahol ezt leírná hogy mennyit lehet vagy hogy... :S
2011. jún. 2. 15:42
 18/24 Hajna88 válasza:

Szia.

A törvény úgy szól,hogy egy háztartásban 2 kutya; illetve azok 6hónapnál nem idősebb alma tartható. Tehát 3 nem tartható. Feljelentenek érte,és akár el is kobozhatják...:S

Szerintem ne kísérletezz vele.

Üdv:Hajna

2011. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

[link]


E szerint 1 kutya tartható panelban (hivatalosan...)

2011. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Hajna88 válasza:

Ezt a rendeletet a gömbakvárium betiltásával,5méternél nem rövidebb pórázzal,csak chippes eladással...stb-vel egyszerre hozták. Ugyanez vonatkozik a macskákra is. Bár azt idén módosítani akarják háztartásonként 1db-ra(plusz az alom).

És mielőtt valaki megkérdőjelezné,vagy lehülyézne...én direkt megérdeklődtem ezeket az állatorvosomtól,hogy tisztában legyek velük. Nekem is két kutyám van. (még jó hogy nem akartam még 1et.:).) Amúgy azt is tudnod kell,ha egy szomszéd bejelenti,hogy kutyád van (az akár lehet 1 is) és kijönnek ellenőrizni,akkor a kutya használatára 10nm területet kell biztosítanod,ha 2 van,akkor már 20-at...Úgyhogy szerintem tényleg ne kísértsd a sorsot.

Üdv:Hajni

2011. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!