Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a tökéletes...

Szerintetek melyik a tökéletes kutya, a következő feltételek alapján?

Figyelt kérdés

1. közép vagy nagytestű

2. szereti a gyerekeket, nem agresszív

3. ragaszkodik a gazdájához, élvezi a vele töltött időt, szóval nem úgy mint a csau csau

4. könnyen tanítható, nem makacs, engedelmes

5. nem ugat sokat

6. nem kell vele sokat törődni, ez hülyén hangzik, de nem úgy értem, nem kell lázadni, szóval nincsenek extrém igényei, pl nem kell hetente kozmetikába vinni, meg naponta fésülgetni, vagy mint pl a shar pei nél nem kell a redőit kezelni stb.

7. nem hiperaktív, mint pl a Husky, wels terrier

8. a házőrzés nem elsődleges cél


2011. máj. 30. 21:43
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Ezek alapján a Labrador. Nekem is az van. :)
2011. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Sokan ajánljátok a bernit, de nekem vele az a "bajom", hogy nagyon hosszú szőre van, és én igazából lakásba tartott kutyunak szánnám, van ismerősöm akinek hasonló keverék kutyája van, és állandóan tele van minden a kutya szőrével, számomra az kicsit taszító.

Amúgy a babusgatást nem úgy értettem, h reggeltől estig a nyakán lógnék, hanem h nem vagyok túl kemény kezű, és ha úgy néz rám mindent oda adok neki. :D

2011. jún. 4. 15:41
 43/52 anonim ***** válasza:
ha elsősorban a lakásban lenne akkor inkább a bullterrier, mert a labrador folyton csak rohangálna még felnőtt korában is a bull meg hamar kinövi ezt
2011. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim válasza:
a Németjuhász mindegyikre jellemző ő a nyerő:D
2011. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Berni, Golden, Labi, Német juhász
2011. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
de ha nagyon nem akarsz hosszú szőrűt, neked egyértelműen a labrador való. Minden leírásnak megfelel, neked a leírás alapján ez való.
2011. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Rövid szőrű bernáthegyi.
2011. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
németjuhász
2011. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Nekem berni van és panelban...nagyon nyugodt, persze napi többször sétál, ha 3 havonta viszem kozmetikába, nem hullik a szőre, egyébként is csak évente 1x vedlik, ekkor kifésüljük belőle aljszőrkiszedővel, és nem hullik össze-vissza.
2011. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Labi <3
2011. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!