Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni a rosszindulat...

Mit lehet tenni a rosszindulatoskodó szomszéd öregasszonyokkal?

Figyelt kérdés
Az előbb jöttünk haza és a kutya pisilt a töbház előtti kis füves részen, a bokrok mögött, ahol senki se jár soha. A másik tömbházból elkezdett kiabálni egy öregasszony, hogy miért oda pisiltetem a kutyát, hogy szégyeljem magam, meg ilyenek. Meg, hogy miért nem viszem a parkba pisilni. Hozzáteszem, hogy a legközelebbi park kb félórára van, nem fogom minden pisilésért elvinni odáig a kutyát( kölyök Bichon, pisil vagy hatszor egy nap). Ja és a kakáját MINDIG felszedem és még csak nem is az ő tömbházánál pisil, mi köze hozzá, hogy mit csinálok közterületen, a saját házam előtt? Ugye, nincs igaza? Mit lehet ilyenkor csinálni?
2011. jún. 1. 18:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

"És attól mert más kutya nem jön ki más kutyájával arról nem a gazda tehet."


Hát mégis ki tehet? Kizárólag a gazda tehet róla, senki más. Érdekes módon a kutyasulin is vegyesen vannak kanok, meg szukák, és középfok végére minden gazda megtanulja megoldani, hogy ne balhézzon a kutyája azonos neműekkel. Nevelés meg szocializáció kérdése, semmi másé.


És nem 15 percet vannak bent, mert az ő kutyáiknak is kell a mozgás. Ott labdázgatnak vígan, 5 szuka 1 kannal.

Kössz, én inkább felmegyek a parkba, az én kutyám bármilyen nemű, méretű és korú kutyával kijön, és egy szóra ott ül előttem ha azt akarom.

2011. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

dehogynem a gazda hibája!

nálunk a futtatón simán elvan a70 kg-os bordói dog kan a vagy 3 kg-os yorki fiúval. van egy kanom meg egy szukám, bárhova, bármikor bevihetőek.

2011. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék mennyien járatják emiatt a kutyájukat kutyaiskolába,mert nem jön ki azonos neművel.
2011. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
hm..kedves kerdezo:) szerintem ne ''ugasd le'' a venasszonyt es ne is hodolj be neki..:P egyszeruen kozold vele,hogy csak sajat magat teszi tonkere azzal ha beleszol abba ami nem az o dolga..amig szemelyesen neki nem artasz ezzel,addig nem tartozik ra:) ami meg a jolnevelt kutyakat illet..nekem van 3 kutyam: egy nemet dog (kan), egy golden retriever(lany), egy cocker keverek(lany)...harmojukat egyszerre viszem a porazon ugy a varosokban mint az erdoben vagy akarhol:)egyszeruen kell tudni banni a kutyakkal..nagyon ki kell erdemelni a szeretetuket es a tiszteletuket..azutan nincs baj:)
2011. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!