Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz gazda lennék emiatt? A...

Trényi Péterné kérdése:

Rossz gazda lennék emiatt? A kutyám nem jön ki az azonos neműekkel, illetve csak olyan kutyákkal akik barátságos kutyák mint pl. írszetter, labrador, angolszetter, illetve idősebb kutyákkal.

Figyelt kérdés
Nem járatom kutyaiskolába,mert más téren hallgat rám,a gyerekeket szereti.stb A futtatóba szoktam bevinni 5-10 percre,csak hogy ott végezze el a dolgát,szóval nem szoktam vele sokáig ott lenni mint más kutyások,és lehurrognak amiatt mert ilyen kutyám van,pedig a környéken nem csak én vagyok ilyen helyzetben,sőt vannak munkakutyások is akiknél szintén ez a helyzet.5-10 percet szoktam kérni,ugyanakkor van hogy én is várok ennyit a kutyámmal sőt még többet hogy bejuthassak,és többnyire azok vannak sokáig ott akik tudnák máshová is vinni a kutyájukat pl.parkba mert jól szocializálódtak,és mégis ők vannak ott vagy 30 percet,trécselnek ja és ráadásul pici kutyával akiknek 15 perc mozgás és 1-2 kör séta bőven elég lenne.Én pedig a nagy kutyámmal csak 5 percre jutok be.Válaszokat köszönöm.
2011. jún. 5. 20:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%

van egy tacskóm meg egy erdélyi kopóm. és nem, nem elég 15 perc séta a tacskünak 2 óra aktív, futás, labdázás, sétálástól fárad el. a kopóról nem is beszélve.

és igen, gáz hogy nem nevelted meg a kutyát plusz üríteni viszed a kutyát futtatóba, ahelyett hogy szerncsétlen barátkozhatna. a szukám meg a kanom és kijön mind a 2 nemmel.

de nálunk IX.kerben is simán megjátszák hogy időpont van a közterületen. van hogy 40 percig 1 harapós nagytestű kan van bent, mert nem nevelték meg. jahh és kutyakiképzők a gazdái...

és parkban,egyéb közterületen nem engedem el a kutyát, mert elég egy defekt mellettük és világgá szaladhat a legképzettebb kutya is, vagy más nem kutyésok nem értékelik!

és miért nem viszed üríteni az utcára, fűre??? zacskóba rakod és kész. futtatóba az én kutyáim játszani mennek.

az viszont aláírom h a legtöbb gazda csak trécsel a kutyáik meg körülöttük ülnek. de a kutyáik nem is problémáznak... ahova mi járunk este van vagy 15 kutya. van köztük 70kg-os bordói dog kan, meg 3kg-os yorki kan. jééé, semmi gond.

2011. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!